Antalya’da gezilecek yerler ve görülecek güzellikler öylesine fazla ki, bu kadar güzellikler arasında kimi detayları kaçırmak olağan bir hal alıyor. Nefis bir Antalya Gezisi yapmak için Antalya’nın en güzel zamanları deniz-güneş-kum üçlüsüne bağlı kalmadan bahar ayları. Kavurucu yaz sıcakları henüz Antalya’ya gelmemişken canlanan doğa ve bahar aylarının güzel havası ile birlikte küçük canlılarda ortaya çıkmaya başlıyor. Antalya’nın bu görüntüsünden, baharla birlikte ortalıkta uçuşan kelebeklerden bir kaç görüntü aktarmak istiyorum. Bir başka Antalya hayatı sürüyorlar. Antalya’nın doğasında, yükseklerine doğru çıktığım bir yürüyüş günü esnasında karşılaştığım ve fotoğrafladığım bir kaç kelebek ve güzellikleri..

Antalya Gezisi ve Antalya’nın Kelebekleri

Antalya Gezisi

Seyahat ederken akıllarda birçok görüntü, sahne, anı kalıyor. Ama bir de fotoğraflar ve videolar var tabii ki. kesfet.tv sosyal medya hesaplarında bir kısmını paylaşsam da, fotoğraf galerisi için daha binlercesi görücüye çıkmayı bekliyor.

Antalya Gezisi

Arşivimde bulunan çok sayıda fotoğrafın kategori çalışmalarını yapıyorum. Eğer takip etmek fırsatınız olursa gezi, seyahat ve dahası hakkında fotoğraflarımı Instagram’da paylaşıyorum. Gelirseniz burayı tıklamanız yeterli. 

Antalya gezisi kelebekler

Antalya gezisi

Booking.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz