Antalya’da gezilecek yerler ve görülecek güzellikler öylesine fazla ki, bu kadar güzellikler arasında kimi detayları kaçırmak olağan bir hal alıyor. Nefis bir Antalya Gezisi yapmak için Antalya’nın en güzel zamanları deniz-güneş-kum üçlüsüne bağlı kalmadan bahar ayları. Kavurucu yaz sıcakları henüz Antalya’ya gelmemişken canlanan doğa ve bahar aylarının güzel havası ile birlikte küçük canlılarda ortaya çıkmaya başlıyor. Antalya’nın bu görüntüsünden, baharla birlikte ortalıkta uçuşan kelebeklerden bir kaç görüntü aktarmak istiyorum. Bir başka Antalya hayatı sürüyorlar. Antalya’nın doğasında, yükseklerine doğru çıktığım bir yürüyüş günü esnasında karşılaştığım ve fotoğrafladığım bir kaç kelebek ve güzellikleri..

Antalya Gezisi ve Antalya’nın Kelebekleri

Antalya Gezisi

Seyahat ederken akıllarda birçok görüntü, sahne, anı kalıyor. Ama bir de fotoğraflar ve videolar var tabii ki. kesfet.tv sosyal medya hesaplarında bir kısmını paylaşsam da, fotoğraf galerisi için daha binlercesi görücüye çıkmayı bekliyor.

Antalya Gezisi

Arşivimde bulunan çok sayıda fotoğrafın kategori çalışmalarını yapıyorum. Eğer takip etmek fırsatınız olursa gezi, seyahat ve dahası hakkında fotoğraflarımı Instagram’da paylaşıyorum. Gelirseniz burayı tıklamanız yeterli. 

Antalya gezisi kelebekler

Antalya gezisi

Booking.com
Önceki İçerikEuroVelo Bisiklet Yolu EuroVelo isiklet Yolu Rotası Türkiye’den Geçiyor
Sonraki İçerikBatum Gezisi: Batum’u bir de Seyahat Yazarı ve Gezi Blogları’ndan Seyredin ve Dinleyin
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz