Cruise Turları ve Cruise rotaları sürekli çeşitlilik kazanıyor. Özelliği olan gemilerin Cruise şirketlerinin filolarına girmesiyle Cruise turları gözde olmayı sürdürüyor. Gemi turu denildiğinde çok fazla akıllara gelmeyen destinasyonlardan biri de Antartika! Antartika turu için nefis bir alternatif geliyor.

Yeni bir marka ve yeni bir gemi ile 2019/20 sezonunda hizmete girecek olan ve her şeyiyle hazırlanan bir gemi bu. Greg Mortimer.

Antartika Turu

Farklı Bir Antartika Turu ve Greg Mortimer Konforu

Greg Mortimer, etkileyici bir teknolojiye sahip olan bir gemi ve dünyanın en gelişmiş gemilerinden biri olarak gösteriliyor.

Ters yay konsepti olan ve deniz mühendisliğinde olağanüstü bir ilgi gören benzersiz Ulstein X-Bow olarak yapılan gemiden seyir, özellikle seyahatlere katılacak olan konuklar için gerçekten olağanüstü bir deneyim olacak.

Greg Mortimer‘ın bu çarpıcı tasarımı, daha hızlı, daha rahat ve çok daha az emisyona sahip olduğu anlamına da geliyor!

Antartika Tur gezisi

Lüks ve Keyif Dolu Antartika Turu

Greg Mortimer gemisinin etkileyici özellikleri sadece dış görünüşüyle sınırlı değil. Geminin içerisinde konforlu, lüks ama sade bir stil, karakteristik özellikler sunan konferans, gözlem salonları, dinlenme ve keyif alanları, nefis yolcu kabinleri bulunuyor.

Kabinler oldukça geniş, ferah ve kullanışlı. Geminin zengin yiyecek içecek menüsü ve restoran ile barları da, Antartika‘nın soğuğunu unutturacak cinsten!

Antartika Turları

Greg Mortimer, Antartika turu fikrini fotoğrafçılar için de mükemmel bir hale getiriyor. Geminin özellikle katlarda bulunan zeminden tavana pencereleri ve geminin dışına açılan hidrolik gözlem platformları, çevredeki buzdağları ve vahşi yaşam hakkında eşsiz bir manzara sunuyor. Antartika Turu gemi

Bu gemiyi benzerlerinden ayıran özelliklerden biri de, buz gibi su sporlarından kano-kayak turlarına kadar yolcularına profesyonel liderler eşliğinde uygun aktiviteler sunuyor olması.

Antartika Turu

Booking.com
Önceki İçerikInstagram’da Takip Etmeniz Gereken Lüks ve Konfor Dolu Seyahat Fenomenleri
Sonraki İçerikBereketzade Ali Efendi Cami Bir Sır Saklıyor
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz