Bodrum denince herkesin aklına bir şeyler geliyor elbette. Hatta Bodrum Türkiye’de en fazla Türk ziyaretçi alan tatil yerleri arasında başı çektiğinden birçokları Bodrum’a defalarca gitmiş olabilir. Ancak Bodrum vlog denince Keşfet TV youtube kanalında yayınlamaya başladığım yaz tatili günlükleri serisinde fazlaca bölüm alacak gibi. Bodrum bu yaz boyunca birkaç kez daha ziyaret edilecek yerler arasında görünüyor.

Bodrum Vlog Erkut Özen Keşfet TV

Bodrum Vlog Keşfet TV Youtube Kanalında

Bodrum videosu için yani bu vlog için herhangi bir plan yapmadan yaz tatili günlükleri içerisinde “haydi vlog çekelim” diye başlayan ancak uzun yıllar geçirdiğim bu nefis beldede anlatacak çok şey olunca anılardan tavsiyelere birçok durum Bodrum videosuna yansıdı tabii ki.

Keşfet TV yaz tatili günlükleri serisi altında Datça Palamutbükü ile başladığım videolara Bodrum’u ekleyerek devam ediyorum. Ancak planım; özellikle konaklama durumlarıyla ilgili problemleri (doluluk ve pahalılık) çözersem nefis yerlerle devam etmek.

Bodrum videosu olarak başladığım serinin içerisini de Bodrum’da birkaç video daha devam ettireceğim sanırım. Bodrum vlog yaz tatili serisinin ilk videosunu hem buradan hem de Keşfet TV youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Keşfet TV youtube kanalına abone olursanız hem yeni videolar hakkında haber alır, hem beraber gezip dolaşmış olur hem de bana keyifli bir destek vermiş olursunuz.

Abone olmayı, videoları beğenmeyi aklınıza gelenleri çekinmeden yazmayı unutmayın. Haydi şimdi sabah sabah Bodrum’a gidelim.

Booking.com
Önceki İçerikİstanbul Kalabalığının Bir Adım Ötesinde Çiğdem Yaylası
Sonraki İçerikÜçağız: Büyülü Kekova’nın Gizli Saklı Harikalar Diyarı
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz