Borajet havayolları uçak için de dağıtılan “Borajet Magazin” dergisinde seyahat blogu kesfet.tv vardı.

Havayolları arasında belirlediği stratejiler doğrultusunda doğru adımlarla hedefine giden, kendi şartlarını belirleyip yeni rotalara uzanan Borajet’i sıkı bir şekilde takip ediyorum. Başarılı süreçlerine vizyonlarını anlatacak ve algıyı güçlendirecek çalışmalarla devam ediyorlar. Uçak içi dergileri olan “Borajet Magazine“i farklı bir ekip ile bir dergi grubunda yeniden konumlandırdılar.

Borajet magazin

Borajet Havayolları Magazin

Oldukça keyifli ve içeriği güçlü bir dergi haline gelen Borajet Magazine” ağustos sayısında benimle de kısa bir söyleşi gerçekleştirdi.

Fotoğraflar ile birlikte Keşfet TV gezilerinden birkaç öneri paylaştım.

Borajet havayolları

Yeni rotalara ulaşım konusunda farklı alternatiflerle olumlu işler çıkaran Borajet Havayolları‘nın kurumsal dergisinin sayfalarında yer almak beni de mutlu etti. “Borajet Magazine” uçuşlarınızda yanınızda olacak keyifli ve sıkı bir dergi.

Booking.com
Önceki İçerikSahrap Soysal: Bir Pazar Masalı ve Yunan Adaları
Sonraki İçerikCordoba Gezisi Rehberi: Cordoba’da Bir Pazar Günü
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz