kesfet.tv youtube kanalında artık gezi ve seyahatler dışında hikayeler de var. Gezi rehberi olarak hazırlanan video serileri yanında “Boş Gezenin Rehberi” videoları ile de seyahat hikayeleri, yaşadığımız kentlere ait kıyıda köşede kalan detaylar, yoğunluktan, yorgunluktan veya dalgınlıktan atladığımız bize ait öyküler ve bir seyahate çıkmadan önce notlarınız arasına alacağınız birçok ilham verici hikayeler kesfet.tv kurucusu, turizmci ve seyahat yazarı Erkut Özen tarafından aktırılıyor.

Boş Gezenin Rehberi Seyahat

Boş Gezenin Rehberi kesfet.tv Youtube Kanalında

İlk video İstanbul‘dan ve belki de çoğumuzun uğradığı, gittiği veya aşina olduğu bir yerden bahsediyor. Pierre Loti Tepesi ve sembol olmuş Pierre Loti kahvehanesinden.

kesfetTV youtube kanalına buradan ulaşabilir, abone olabilir ve görmek, izlemek istediğiniz hikayeler ile görüşlerinizi videoların altlarına yorum olarak yazabilirsiniz.

Boş Gezenin RehberiPierre Loti Tepesi ve Hikayesi‘ni buradan izleyebilirsiniz.

Boş Gezenin Rehberi Seyahat

Booking.com
Önceki İçerikEn Gözde Cruise Turları
Sonraki İçerikMütevazı, Huzur Dolu Bir Tatil Beldesi: Ören
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz