Müzik hayatınızda önemli bir yer tutuyor ve Belçika‘ya gitmek için bir bahane arıyorsanız harika bir haberim var.

Müzik festivallerinin bahar ayları ile başlayıp yaz boyu hatta sonbaharda da devam ettiği Avrupa’da her yerden melodiler yükseliyor. 22, 23 ve 24 mayıs tarihlerinde Brüksel tam üç gün boyunca caz müziğinin öğelerini bir araya getiriyor. Brüksel caz maratonu başlıyor.

brüksel caz maratonu

Brüksel Caz Maratonu

Yirminci yılını kutlayan Brüksel Caz Maratonu ile harika bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Dünyaca ünlü festivale dünyanın dört bir yanından müzikseverler akın ediyorlar. Hem açık hem de kapalı mekanlarda oldukça yoğun bir program gerçekleştiriliyor.

brüksel caz maratonu

Grand Place, Sablon , St-Catherine, Fernand Cocq ve Luxembourg Square gibi meydanlarda hem ünlü hem de yeni bir çok caz müzisyenini dinleme fırsatı bulabilir, Brüksel’in o harika havasını müzik eşliğinde soluyabilirsiniz.

Brüksel’i görmek için harika bir zaman. Dilerseniz otel fiyatlarına da hemen booking.com üzerinden bakabilirsiniz.

brüksel caz maratonu

Brüksel otelleri için rezervasyon 

Booking.com
Önceki İçerikHindistan Otelleri: Hindistan’da Kempinski Ambience Konforu
Sonraki İçerikBahaneler Sardı Dört Bir Yanımı: Gezmekten Korkmak
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

BİR YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz