PAYLAŞ

Konsept otellere, değişik tasarımlara, iddialı tarzlara ve ilginç konaklama tesislerine, özel ve butik otellere fırsat buldukça yer veriyorum. İşte uzun süredir yayınlamak istediğim ancak bir türlü fırsat olmayan bir konaklama alternatifi var sırada. Jumbo Stay.

Mükemmel bir fikri hayata geçiren girişimci Oscar Diös‘ün iddialı, tarz ama aynı zamanda mütevazı bir ortamda misafirlerini karşıladığı Jumbo Stay’de 27 oda bulunuyor. 1976 yapımı bir Boeing 747-212B olan Jumbo Stay içinde ortalama 6 metrekarelik kabinlerde kalıyorsunuz.

Bir otel haline getirilen uçak, yıllarca taşıdığı binlerce yolcunun yanında uzun süredir Arlanda havaalanında bir “Airport Hotel” olarak birçok yolcuya bu defa da konaklama mekanı olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Kendinize değişik bir tecrübe, ilginç bir deneyim ve harika bir hatıra bırakmak için sadece bir gece kalmak adına bile gidilebilir bir mekan Jumbo Stay.

Hani bir buz otelimiz var. Onun yanında otele dönüştürülen ağaç evler, eski gemiler, şatolar, hapishaneler, zindanlar oldukça ilgi çekici. İşte Jumbo Stay’de konaklama tecrübesini farklılaştırabilecek sevimli ve alternatif bir mekan.

Yolunuz Stokholm’e düştüğünde aklınızın bir köşesinde olsun. Rezervasyon ve fiyatları burada kontrol edebilirsiniz.

Uçağın en özel mekanı olan Kokpit”inin ise süit olduğunu eklememe gerek yok sanırım!

PAYLAŞ
Önceki makaleTatil İtirafları
Sonraki makaleMarina Bay Singapur

BİR CEVAP BIRAK