Buket Uzuner kitaplarını seviyoruz. Bu nedenle bizim de elimizden gelen bir şeyler varsa yapmaya çalışarak paylaşmaya çalışıyoruz.

Buket Uzuner Bir Yılbaşı Hikayesi gezi rehberi kesfet.tv ‘nin hediyesi oldu.

Bir gezi ve seyahat blogu olarak başladığı yolculuğunda, paylaşımların ve birlikteliğin gücüyle binlerce kişinin diledikleri zaman aynı satırlarda, farklı duygularla ancak benzerliklerle uğradıkları “bir yol ve yolculuk topluluğu” oldu.

Buket UZUNER Bir Yılbaşı Hikayesi!

2014 yılına girerken de, ana amacı paylaşmak olan bir gezi kültürü ve seyahat trendleri sitesi olarak bizden birinin, bir gezginin, sevgili Buket UZUNER’in “yılbaşı özel” kitabı “Bir Yılbaşı Hikayesini bizimle birlikte olan birkaç sevgili dosta armağan etmek ve en azından evlerin en değerli yerlerinden olan kitap raflarında bir hatıram kalsın istedim.

Böylece iki sevgili dosta kitaplarını ilettim. Onlarda benimle fotoğraflarını paylaştı. Okur, yazar, gezer, tozar anlayışların ortak noktasında buluştuğumuz dostlardan sevgili Özlem ve Ali’ye fotoğraflar için teşekkür ediyorum.

Buket Uzuner Bir Yılbaşı Hikayesi Buket Uzuner Bir Yılbaşı Hikayesi

Booking.com
Önceki İçerikOverland Macerası Tuz Gölü Gezisi
Sonraki İçerikDünyanın ilk Metro Hatlarından Biri Karaköy Taksim Tünel
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

4 YORUMLAR

  1. Asıl ben çok teşekkür ederim. Yeni yıla nasıl girersen yılın öyle geçer derler ya hani… Adına ‘yılbaşı’ denmiş sıradan bir geceyi benim için değerli hale getiren tek heyecandı bu hediye. Buket Uzuner’in zaten hayatımda yeri başkadır. Kitap desen keza. Okumadan yazmadan günüm geçmesin isterim. Keşfet TV ise Twitter ile tanıştığım ve yazısını iki gün görmesem merak edeceğim dostlardan.. Yani you made my day!

    Kısaca benim için çok değerliydi. Teşekkür ederim.

    • Öncelikle bu harika yorum için kocaman teşekkürler ederim! Paylaşmanın anlam kattığı bir hikaye sizinle anlamlara harika eklemeler yapmış. Yüreklere sağlık, yollar açık olsun.. Teşekkürler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz