Çırağan Palace Kempinski İstanbul yılbaşı gecesi ve yeni yıl coşkusunu özel aktiviteler ve konaklama paketleriyle kutluyor.

Tuğra Restoran’da Yeni Yıla Özel Akşam Yemeği; 31 Aralık 2021 

İhtişamı ve atmosferiyle etkileyici Tuğra Restoran, 31 Aralık 2021 tarihinde yeni yıl gecesine özel hazırladığı menüsü ile 2022’ye güzel bir başlangıç yapmak isteyen konuklarını ağırlıyacak. Keyifli atmosferde tadılacak enfes lezzetlere, yılbaşı gecesi Boğaz’a karşı canlı müzik performansı da eşlik edecek.

çırağan palace kempinski istanbul yılbaşı

Tuğra’da yeni yıla özel akşam yemeği kişi başı alkollü içecekler hariç; 1,800 TL.

Gazebo’da Aralık Ayı Boyunca Yeni Yıl Temalı Akşamüstü Çay Saatleri

Çırağan Palace Kempinski İstanbul Gazebo’da sunulan beş çayları yeni yılı yansıtan lezzetleriyle Aralık ayı boyunca sohbetlere lezzet katacak.

Bu özel çay saati ev yapımı yeni yıl kurabiyeleri, çikolatalar, pastalar, kekler, ara sıcaklar ve leziz soğuklara eşlik eden özel çaylar, kokteyller ile yeni yıl neşesini damaklara taşıyacak.

Yeni yıla özel çay saatlerinin şık servis standında sunulan lezzetlerle Boğaz’a karşı yapılacak sohbetlere keyif katması planlanmış.

Gazebo’da yeni yıla özel Beş Çayı servisi kişi başı; 450 TL.

Kempinski Yılbaşı

Le Fumoir’da Yeni Yıl Partisi; 31 Aralık 2021 

Çırağan Sarayı’nın bahçesinde palmiye ağaçlarının altında yer alan stil sahibi mekân Le Fumoir, yeni yıl gecesine özel hazırladığı lezzetlere eşlik edecek DJ performansı ile 31 Aralık 2021 gecesi misafirlerine eğlence ve keyif dolu anlar yaşatmak için hazırlanmış.

Le Fumoir’da yeni yıla özel menü kişi başı; 750 TL.

Çırağan Yılbaşı

Odaya Özel Yılbaşı Kutlaması; 31 Aralık 2021

Çırağan Sarayı’nda konaklayan misafirler sevdikleriyle birlikte bu yılbaşında odaya özel servisle yılbaşı kutlama menüsünü alabilirler.

Bu geceye özel sunumlarla ve servislerle hazırlanan keyifli atıştırmalıklarla yapılacak kutlama 2 kişi için; 3,950 TL.

Yeni Yıla Özel Brunch; 1 Ocak 2022 

Yeni yılın ilk gününe lezzetlerle dolu lüks brunch ile bir başlangıç yapmak isteyenlere ambiyansı ve Boğaz manzarası ile Enderun Balo Salonu’nda sunulacak “Yeni Yıla Özel Brunch” eşlik ediyor olacak.

Brunch’ta sunulacak lezzetlere, yeni yıla özel kurulacak yiyecek istasyonlarında canlı görsel şovlar eşlik ediyor olacak.

Yeni yıla özel brunch kişi başı; 1,280 TL.

Yılbaşına Özel Konaklama Paketleri  

2022 yılına Çırağan Sarayı’nda ihtişam ve ışıltı içinde başlangıç yapmak isteyenleri özel konaklama deneyimleri de bekliyor.

Konaklama paketlerinden “Yeni Yıla Özel Gurme Deneyimler” paketi Tuğra’da yeni yıla özel akşam yemeği deneyimi sunarken, diğeri odasının konforunda daha özel kutlama yapmak isteyenler için; “Odada Yeni Yıla Özel Akşam Yemeği” servisi ile birleşiyor.

Lüks odalarda konaklama seçenekleri ve birçok özel deneyimle birleşen yılbaşı konaklama paketleri için reservationoffice.ciraganpalace@kempinski.com adresine e-posta ile ulaşılabilirsiniz

Booking.com
Önceki İçerikKatar Turizm, FIFA Dünya Kupası™ Katar2022 öncesinde Tamamlanacak Nefes Kesici Projelerini Açıkladı
Sonraki İçerikEn Pahalı Kahve Hangi Ülkede?
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz