kesfet.tv olarak doğaya, doğa ile birlikte yaşamaya, yüksek dağlardan alçak tepelere, su yollarından patika yollarına, uçsuz bucaksız okyanuslardan denizlere ve göllere ve burada sayamadığımız dünyanın bize sunduğu herşeye hayranız. kesfet.tv gezi rehberi doğa ve outdoor macera ve extreme sporları portalı olarak 2014 yılında olduğu gibi bu sene yani 2015 yılında da, ülkenin en değerli film festivallerinden“Dağ Filmleri Festivali”ni basın sponsoru olarak desteklemekten, hani deyim yerindeyse çorbaya tuz koymaktan bir defa daha onurlandık ve yine çok mutlu olduk.

Dağ Filmleri Festivali

Dağ Filmleri Festivali

Doğaya karşı değil onunla birlikte onun gücünü bilip kabul ederek ve saygı duyarak, karşılığında birlikte yaşayarak, ortaya konulan bir zeka ve getirdiği düzen ile çözümlerle ortaya çıkan mücadelenin paydaşıyız.

Bir “Dağ Filmleri Festivali” daha sona erdi.

Dağlar, yollar ve soluduğumuz hava oldukça “Dağları Film Yapanlar”ın yanında olmaya devam edeceğiz.

Teşekkürler DFF Şehre indiğin için.. Yol açık olsun..

Dağ Filmleri Festivali

Booking.com
Önceki İçerikHindistan Otelleri: Hindistan’da Kempinski Ambience Konforu
Sonraki İçerikYurtdışı Telefon Alışverişi: Yurtdışından Getirilen Telefon Nasıl Kayıt Yaptırılır
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz