PAYLAŞ

Bildiğiniz gibi #destinasyonizmir etiketli İzmir keşfimin detaylarını bir kaç yazıya bölerek sizlerle paylaşmıştım (Bu arada planlarımda hala 2 yazı daha bekliyor!:) ).

Keşfet.tv ‘deki paylaşımlarımın ufak detaylarından faydalanarak İzmir gezinize tat katacağını umuyorum. Ama, yok arkadaş! İzmir iyi güzel de, ben bütün bunlarla uğraşamam diyebilirsiniz. O halde bana da, bir broşürün giriş cümlesini okumak düşecek.

#Destinasyonİzmir

“İzmir’i, bir İzmirli gibi yaşamak isteyenler için çok özel bir paket hazırladık. “ diye başlamış Mövenpick Hotel İzmir’in , İzmir tadında unutulmaz bir deneyim olarak tanıttıkları turun broşürü. Sizleri organizasyonun detaylarıyla uğraştırmadan , suya sabuna dokundurmadan sadece keyfini  çıkartmanız düşünülerek hazırlanmış bir program. 2 kişilik Mövenpick konaklamasının da dahil olduğu İzmir tadında ki programın detayları şöyle devam ediyor ;

#Destinasyonizmir

Şampanya ikramı fayton

Sabah deniz kenarında Boyoz , simit , çay , yöresel lezzetler ile dolu bir kahvaltı. Sonrasında Konak meydanı , Saat kulesi , Kemeraltı. İzmir’e karışarak , İzmir’i koklayarak. Kızlarağası hanı’nda odun ateşinde pişen kahveden yudumlayıp  doğru bir esnaf lokantasına. Ege lezzetleri ile geçen nefis bir yemek sonrası sahile kısa bir yürüyüş ve sizi bekleyen Faytonlarla bir kordon sefası. Daha fazlası için iyisi mi 0 (232) 488 14 14 numaralı telefondan Mövenpick İzmir’i arayın veya turu paket olarak sunan acentalardan inceleyin.

#Destinasyonİzmir

Booking.com

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here