Ana Sayfa Outdoor Geziler | Macera Turları Doğa Yürüyüşü Rotaları

Doğa Yürüyüşleri için 2 Dakika Ayırın!

Doğa yürüyüşleri son yıllarda çok daha fazla ilgi çekici bir hafta sonu aktivitesi olarak öne çıktı.

Gezi Rehberi kesfet.tv ve kullandığımız sosyal medya hesaplarında çokça bahsettiğimiz, doğada geçen harika anlara ve görüntülere çok defa şahit olmamıza rağmen, kimi zaman yaşadıklarımızı aktaramadığımızı veya aktarmakta eksik kaldığımızı düşünüyoruz. Çok nadir olarak da işin teknik ve belki de sanat yönüyle birlikte ilham verici hale gelen -doğru insanlarla yapılanını- aktarmaya çalışıyoruz.

İşte aşağıda yer alan iki kısacık video, anlatmaya çalıştığımız doğa yürüyüşleri üzerine içimizde olanları Norveç‘in doğasına döküyor.

Norveç’in en önemli turistik aktivitelerinden biri olan doğa yürüyüşleri, ülkeye özgü isimlerle çeşitli rotalarda heyecanlı etkinlikler haline geliyor.

Doğada yürüyüş yapmak için kısıtlı olan mevsimini en iyi şekilde kullanan ülkelerden biri olan Norveç, her geçen yıl doğa yürüyüşleri yapmak isteyenlerin en önemli adreslerinden biri olarak tercihlerde ilk sıralarda yer alıyor.

Doğa Yürüyüşleri hakkında

Norveç’te Doğa Yürüyüşleri Görüntüleri

Norveç‘in tanıtımı için çekilen doğa yürüyüşleri ya da “trekking” görüntülerini izledik. Bunların benzerlerini ve belki de kimi zaman daha iyilerini keşfedip, yaşayıp, bulup görme şansına da eriştik.

Ancak bazen her şey istediğimiz gibi olmuyor işte! Yine de umarım bir gün benzer görüntüler için (ne şartlarda, hangi ekipmanla, nasıl bir ekiple gerçekleştirildiğinden haberi olan bir ekip olarak!) en kısa zamanda harekete geçer ve kesfet.tv’de yayınlama keyfine sahip oluruz. Nasıl imrendiğimizi anlayın işte!

Kim bilir? Belki de an gelir çekimlerine başlarız, belki de başlamışızdır bile!

İki dakikanızı ayırın ve uzaklardan bir yerlerden gelen harika bir doğa gezisi ve doğa yürüyüşleri görüntüleriyle küçücük bir nefes daha alın lütfen..

YORUM YOK

BİR YORUM BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin..
Buraya adınızı girin..