PAYLAŞ

Doğa yürüyüşleri son yıllarda çok daha fazla ilgi çekici bir hafta sonu aktivitesi olarak öne çıktı.

Gezi Rehberi kesfet.tv ve sosyal medya hesaplarımda çokça bahsettiğim doğada geçen harika anlara ve görüntülere çok defa şahit olmama rağmen, kimi zaman yaşadıklarımı aktaramadığımı veya aktarmakta eksik kaldığımı düşünüyorum. Çok nadir olarak da işin teknik ve belki de sanat yönüyle birlikte ilham verici hale gelen -doğru insanlarla yapılanını- aktarmaya çalışıyorum.

İşte aşağıda yer alan iki kısacık video, anlatmaya çalıştığım doğa yürüyüşleri üzerine içimde olanları Norveç’in doğasına döküyor.

Doğa Yürüyüşleri hakkında

Norveç’te Doğa Yürüyüşleri Görüntüleri

Norveç‘in tanıtımı için çekilen doğa yürüyüşleri ya da “trekking” görüntülerini izledim.

Bunların benzerlerini ve belki de kimi zaman daha iyilerini keşfedip, yaşayıp, bulup görme şansına da eriştim. Ancak bazen her şey istediğimiz gibi olmuyor işte! Yine de umarım bir gün benzer görüntüler için (ne şartlarda, hangi ekipmanla, nasıl bir ekiple gerçekleştirildiğinden haberi olan biri olarak!) en kısa zamanda harekete geçer ve kesfet.tv‘de yayınlama keyfine sahip olurum. Nasıl imrendiğimi anlayın işte!

Kimbilir? Belki de an gelir çekimlerine başlarız, belki de başlamışızdır bile!

İki dakikanızı ayırın ve uzaklardan bir yerlerden gelen harika bir doğa gezisi ve doğa yürüyüşü görüntüleriyle küçücük bir nefes daha alın lütfen..

Booking.com

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin..
Buraya adınızı girin..