Gitmeyi düşündüğünüz heryerin gezilecek ve görülecek yerlerini eğlenceli haritalar haline getiren gezi haritaları sunan nefis bir web sitesi olduğunu biliyor muydunuz?

Uzun zamandır yayında olan ve müthiş keyifli bu sitenin ismi theydrawandtravel.com . Bir çeşit eğlenceli haritalar sitesi. Daha da doğrusu dünyanın dört bir yanından çizgisi ve hayali kuvvetli gezginlerin sunduğu bir eğlenceli haritalar sitesi.

Eğlenceli Gezi Haritaları Sitesi

Eğer seninde bu tarz bir yeteneğin varsa ve bir de hayal gücü yüksek ve eğlenceli bir gezginsen, çizimlerini burada paylaşabilir ve hatta satışa sunabilirsin.

Ben oralarda gezinip oldukça eğleniyorum. Hatta bazen ilham alıyorum!

Dünyanın yetenekli gezginlerinin ürünlerine göz atmak istersen, adrese bir uğra derim.

gezi haritaları sitesi

Booking.com
Önceki İçerikSentosa Adası: Singapur’un Eğlence Cenneti
Sonraki İçerikKadıköy Gezi Notları: Kocaman Bir Şehrin Hikayelerle Dolu Semti
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz