PAYLAŞ

“GEO Türkiye dergisi yeniden yayınlanacak” haberini ilk verenlerden biri kesfet.tv oldu. Bunun nedeninin yayının öneminin olduğu kadar benim heyecanımın da olduğunu belirtmek isterim.

Yine bir heves ile bir süre yayınlanıp sonradan piyasadan çekilen edisyonlardan biri olmaması için çok çalışmaları gerekecek. Bu defa arkalarında ki grup büyük, ancak ticari amaçları çok önde tutan bir yayın anlayışına sahip bir yayın topluluğu.

Haberi duyduktan yayının piyasaya verilmesine kadar devamlı olarak olumlu tepkiler duydum. Gün gelip dergiyi aldığımda ilk sayı için iyi bir çalışma gördüğümü söyleyebilirim.

Geo Saison Sürprizi!

En büyük sürpriz ise GEO SAISON ilavesi! Harika bir ikinci dergi. Bundan sonraki sayılarda da içerik başta olmak üzere kalabalık(!) sayfa sayısını korumaya çalışmalarını diliyorum. Özgün içeriğe yer vereceklerini ise ilk sayı itibari ile kanıtladılar.

Bakış açını değiştirirsen, dünyan değişir.

GEO Türkiye’ye nice sayılar ve başarılar diliyorum.

geo türkiye

Booking.com

3 YORUMLAR

  1. Ben bir GEO dergisi abonesiydim,ancak nisan 2016’dan itibaren gönderilmeyeceği söylendi.Türkiye’de her iyi olanın yaşamı hep kısamı olacak?Bilginiz varsa paylaşırmısınız?

    • Abonelik bilgisi konusunda GeoTurkiye ile konuşmanız daha doğru olur. Ancak sizden duyduğum bu haber karşısında ben de üzüldüm. Umarım dergi yayına devam ediyordur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here