Gezgin Seyyah değil “Gezilere Hikayeler Sığdıranlar!” diye başladım ve gezgin seyyah olmayan hikayeleri yaşayanlardan biri olarak diyorum ki; “Gezilere hikayeler sığdırıyorum, hayallerinize yardımcı olsunlar diye..”

Gezgin Seyyah Değil

Seyahat etmek, gezmek ve gezgin olmak üzerine paylaşımlarımı takip edenlerle birlikte bir yolda, dostluk ediyor ve yolculuklar yapıyorum.

Gördüklerimi yazmaya çalışıyor, resimliyor ve hikayelerini anlatıyorum. Dünden daha fazla bilmeye çalışıyor ve seyahatlerimi paylaşıyorum. Twitter, Facebook ve instagram başta olmak üzere sosyal medya isimli köprülerden de, kesfet.tv üzerinde olanları veya olmayanları dile getiriyorum.

Son dönemde yayınladığım seyahat resimlerine anlamlar yüklemeye çalışıyorum. Sosyal medya üzerinde dokunamadığım ve sadece buradan iletişim kurduğum gezgin heyecanı yaşayanlara toplu bir gösterim yapmak istedim.

Keyfimiz ve heyecanımız hiç bitmesin! Ama siz yine de sosyal medya da takipte olun..

Gezgin Seyyah

Gezgin Seyyah

Gezgin Seyyah

Gezgin Seyyah

Gezgin Seyyah

Gezgin Seyyah

Gezgin Seyyah

Gezgin Seyyah

Gezgin Seyyah

Booking.com
Önceki İçerikHeybeliada Gezisi: İstanbul’un Adaları Var Ama Bu Bir Gezi Yazısı Değil!
Sonraki İçerikKaria Bel Bozburun: Butik Oteller Arasında Dinginlik ve Uzaklık Hissi
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

BİR YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz