Merhaba, ben Erkut Özen. kesfet.tv gezi blogu, seyahat sitesi veya sen adına her ne diyorsan onun kurucusu, seyahat yazarı, gezi rehberi ve paylaşımcısıyım. Eğer zamanın varsa iki dakika ayır. Bak kesfet.tv sana kendini nasıl anlatıyor ve gezi rehberi kesfet.tv sana ne diyor?

gezi rehberi kesfet.tv

Gezi Rehberi kesfet.tv;

 • “Yediğin içtiğin senin olsun bize gördüklerini anlat” atasözündeki mütevaziliği çok seviyor ama yenilen ve içilen ile de özellikle ilgileniyor. Onları da kendimyedim.com‘da paylaşıyor.
 • Akşam uyunacak bir yerden bahsetmenin önemi kadar, manzaranın en iyi hangi tarafa oturulursa izleneceğini de anlatmaya bayılıyor.
 • Yolda olanların seyahatlerine de selam yolluyor pek çok zaman.
 • Uzaklar veya yakınlar diye ayırmadan onları sadece bir kelime olarak kullanıyor.
 • Yaşadığın şehirde de keşfedilip aktarılacak onlarca şey olduğunu çok iyi biliyor. Bir mahalle için dökülecek kelimelerle sayfalar doldurulabileceğine inanıyor.
 • Keşfetmeyi ve gezgin olmayı, sınıf farkına dönüştürmeye daima karşı çıkıyor. Birileri için pozitif olan ayrımcılık ona çok ama çok uzak kalıyor.
 • Zamanı olmayan gezginlerin sahip oldukları ruha inanıyor. Herşeyini bırakıp yollara düşen seyyahların önünde eğiliyor. Cesareti alkışlıyor, sorumluluklarını terkedemeyen ancak ilk bulduğu fırsatı keşiflere dönüştürenlere saygıyla selam ediyor.
 • Çok paralar harcayıp lüks ve konforlu seyahatler yapanlarla, sadece sırt çantasını alıp giden bir gezgini aynı yolda görüyor.
 • Şehirleri gezenleri, ıssız yolları yürüyenleri, kara sınırlarını geçenleri, denizlerde yelken açanları, kıtaları aşanları, zirve yapmak için uygun şartlar adına günlerce bir önceki kampta geceleyenleri, uçaktan uçağa koşturanları, otostopla arabaları sayanları, dünyanın en iyi restoranlarında lezzet tadanları, lüksün zirvesinde vakit geçirenleri ve sayamadığım daha nicelerini dost sayıyor.
 • Haydi, kafanı çok fazla yorma! Gezmek ÖZGÜRLÜKTÜR!.. “Nasıl olduğunu boşver!” diye diretiyor herkese selam yolluyor..

Sosyal medya için Takip Edin!

             

gezi rehberi kesfet

3 YORUMLAR

 1. gerçekleştirdiğiniz seyahatin paylaşımlarıyla bizler sizin yanınızda oluyoruz! yüreğimiz , enerjimiz ve dileklerimiz sizinle..

  Yollar seyyahların olsun!.

 2. Yazılan her cümle yollar boyunca, günler boyunca konuştuğumuz ve tam olarak bizim de benimsediğimiz olgular. yalnız olmadığımızın farkında keşfetmeye devam ediyoruz. bizlere moral vererek güçlü kalmamızı sağlıyorsunuz. bizler de burada belirtilen güzel ilkeleri saklı tutarak gezmeye, paylaşmaya, deneyimlerimizi iletmeye devam ediyoruz.

BİR YORUM BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin..
Buraya adınızı girin..