Google Play Halk Oylaması yapıyor! Bir yılın daha sonuna gelirken her sene olduğu gibi her konuda bu yılın da en iyileri birer birer açıklanıyor. Bunlardan biri de Google Play Halk Oylaması ile seçilen 2018 yılının En iyi Uygulaması!. “2018’in En İyi Uygulaması” için halk oylaması başladı. Google Play tarafından aday gösterilen bu yılın trend uygulamaları içerisinde, kesfet.tv’nin de yayıncıları arasında bulunduğu Bundle da var!
Google Play Halk Oylaması Bundle

Google Play Halk Oylaması: 2018’in En İyi Uygulaması İçin Bundle!

Türkiye’nin en sevilen haber uygulaması Bundle, Play Store tarafından geçtiğimiz yıl da Türkiye’nin en iyi haber uygulaması seçilmişti.
Google, Bundle için “Kapsamlı içeriği, beğenilen arayüzü, detaylı arama seçenekleri, haber kaydetme özelliği ve kaliteli son dakika bildirimleriyle günlük hayatımızın vazgeçilmezlerinden.” ifadesini kullanmıştı.
İçeriklerimizi keyifle takip ediyor ve nefis arayüzü, kapsamlı içeriği ve bizi yormadan(!) gerçekleştirdiği “gerçek” son dakika bildirimlerileriyle Google Play 2018’in en iyi uygulaması adayı Bundle’a oy vermek için buraya tıklamanız yeterli!
Google Play Halk Oylaması
2018’in en iyi uygulamasının ve oyununun kullanıcılar tarafından belirleneceği Google Play oylaması 25 Kasım’a kadar devam ediyor.
Bu arada bizim de yayıncıları arasında bulunduğumuz Bundle uygulamasını henüz kullanmıyorsanız hemen şimdi indirerek -kesfet.tv’yi de- takip etmeyi unutmayın!
Booking.com
Önceki İçerikBereketzade Ali Efendi Cami Bir Sır Saklıyor
Sonraki İçerikX-Macera’da ilk Ayak Tamamlandı!
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz