Yollarından adım adım yürüdüğüm her yerden onlarca video ve yüzlerce fotoğraf biriktiriyorum. Birçoğu arşivlerde kalıyor bazısının kağıt baskısını alıyorum, bazılarını ise duvarlara resmediyorum. Hikayesi olanları ve bana bir şeyler bırakanları ise burada paylaşıyorum. Hafta sonu doğa yürüyüşü yapanlar bilir. Yürünen yollar hep bir şeyler göstermeye, mesajlar vermeye çalışır. Yaşamın devam etmesi ise en büyük mesajdır.

Yola çıktığınızda çevrenizdeki her şey gibi yaşadığımız şehirlerden çok yükseklerde de hayat durmadan devam ediyor. Mevsimler birbiri ardına geliyor birbirini beklemeden geçiyor, gidiyor. Doğa binlerce yıldır bunu biliyor.

Hafta Sonu Doğa Yürüyüşü Fotoğrafları

Hafta Sonu Doğa Yürüyüşü

Hafta Sonu Doğa Yürüyüşü

Hafta Sonu Doğa Yürüyüşü

Hafta Sonu Doğa Yürüyüşü

Hafta Sonu Doğa Yürüyüşü

Not: Rota – Orta Toroslar

Booking.com
Önceki İçerikEn iyi Yazı Kalemleri: Gezi Yazıları Seyahat Defterleri ve Hala Benim Kalemlerim
Sonraki İçerikUçuş Emniyet Kuralları: Bir Uçakta Uçuş Emniyet Kuralları Böyle Anlatılır!
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz