PAYLAŞ

Arada bir havalimanlarının can sıkıcılığından bahsedip dururum. Bunun asıl nedeni, Gezmek ÖZGÜRLÜKTÜR! sloganını söylerken havaalanı bürokrasisinin(!) detaylarında boğulacak gibi olmam!

Herşey de bu kadar kötü değil elbette. Belki Business uçamıyor, C.I.P servislerinden yararlanamıyor ya da taşıdığınız banka kredi kartları süper, hiper, first class, platinium, premiere, siyah, beyaz, o, şu, bu gibi isimler taşımıyor ve lounge hizmetlerinden ücretsiz faydalanamıyor olabilirsiniz. Ancak taşıdığınız mobil cihazlar ile veya yanınızda bulunan akıllı telefonunuzdan internete girmek için havaalanlarında seçenekler bulunmuyor değil. Bunların en iyilerinden biri son dönemde TTNET bağlantı noktaları olarak gözüme çarpıyor.

TTNET Havaalanı Bağlantı Noktaları

Ülkemizde internet hizmetleri diğer ülkelerle kıyaslandığında birçok ülkeden geri kalmıyor. Bu hizmetlerin arasında evinizde bir TTNET aboneliğiniz var ise birçok yerde ve havalimanlarında sunulan TTNET wi-fi servisi ile kendi tarifenizin size tanıdığı ücretsiz bağlantı kotalarından faydalanmayı da sayabiliriz. Bu gerçekten TTNET’in kullanıcılarına sunduğu müthiş bir imkan.

Bunun için TTNET’in tek şifre özelliği veya evde kullandığınız adsl kullanıcı adı ve şifresi ile kolay ve hızlı bir bağlantı gerçekleştirebilirsiniz. Eğer TTNET abonesi değilseniz de yine bu hizmeti almak için seçenekler bulunuyor.

ttnet havaalanı internet noktaları
Havaalanlarında eğer TTNET abonesi iseniz müthiş bir imkana sahipsiniz.

Bunun dışında yararlanabileceğiniz bir diğer bağlantıyı havalimanlarında bulunan kafe ve restaurantlardan sağlayabilirsiniz.

Tabii bu TTNET bağlantısında olduğu gibi ücretsiz olmayacak ve birşeyler yeme – içme durumu yaratacaktır. Havalimanlarında birşeyler tüketmenin bedelleri de malumunuz!

Bir diğer bağlantı ise lounge servislerinde bulunuyor. Buralardan yararlanmak için gerekli bilgileri yine bu servislerin danışmalarından sağlayabilirsiniz.

Booking.com

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here