Zanzibar

Hint Okyanusunda Issız Nakupenda Adası!

Zanzibar Nakupenda adası sanki bir film platosundaymış gibi hissettiğiniz kartpostallardan çıkma bembeyaz kumlar ve beyaz yengeçlerle dolu, turkuaz sularla çevrili ve üstelik günün belirli saatlerinde ortadan kaybolan hint okyanusu ortasında bir ada! Tanzanya’nın Zanzibar adası gezisi sırasında gezilecek yerler arasında bulunan dünya harikalarından bir “sandbank” olan Nakupenda Adası videosunu hikayesi ve nefis görüntüleriyle birlikte izlemek için keşfet tv youtube kanalına abone olun.

Keşfet TV youtube kanalında Zanzibar videoları Nungwi gezisi ve oradaki ilginç gel-git olayıyla başlamıştı. Şimdi de Issız Ada Nakupenda’ya gidip “Seni Seviyorum” diye sesleniyoruz! Neden mi? Buyurun videoya..

Keşfet TV youtube kanalına abone olarak ve bildirimleri açarak yeni geziler ve nefis içerikleri anında takip edebilir ve bize destek olabilirsiniz. Ayrıca videoyu seyrettikten sonra daha fazla kişiye ulaşması için “Beğen” butonuna basmanız büyük önem taşıyor.

Keşfet TV videoları ile ve dahası birlikte dünyaları gezmek için çok fazlasına youtube.com/kesfettv ‘de ulaşabilirsiniz.

About author

Articles

Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.
Related posts
Zanzibar

Zanzibar Nungwi Gezi Videosu! Bambaşka Zanzibar Vlog Keşfet TV'de

Zanzibar dünyanın en iyi tatil ve balayı destinasyonları arasında yer alıyor.
Read more
Zanzibar

Dev Kaplumbağalar Adası Zanzibar Prison Island

Dev Kaplumbağalar Adası’nın HikayesiDestek için Kanalımıza Abone…
Read more
Zanzibar

Sokak Sokak Zanzibar Çarşı Pazar Alışveriş Videosu

Zanzibar Rehberi Keşfet TV YouTube’da!Sokak Sokak Zanzibar Çarşı Pazar Alışveriş…
Read more
Bize Katıl
Birlikte Dünyaları Gezelim!

Birlikte dünyaları gezmek ve seyahat gruplarımız için hemen bize katıl!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir