Sanki bir film platosundaymış gibi hissettiğiniz kartpostallardan çıkma bembeyaz kumlar ve beyaz yengeçlerle dolu, turkuaz sularla çevrili ve üstelik günün belirli saatlerinde ortadan kaybolan hint okyanusu ortasında bir ada düşünün! Ya da düşünmeyi bırakıp Tanzanya’nın Zanzibar adası gezisi sırasında gezilecek yerler arasında bulunan dünya harikalarından bir “sandbank” olan Nakupenda Adası videosunu hikayesi ve nefis görüntüleriyle birlikte izleyin.

Keşfet TV youtube kanalında Zanzibar videoları Nungwi gezisi ve oradaki ilginç gel-git olayıyla başlamıştı. Şimdi de Issız Ada Nakupenda’ya gidip “Seni Seviyorum” diye sesleniyoruz! Neden mi? Buyurun videoya..

Keşfet TV youtube kanalına abone olarak ve bildirimleri açarak yeni geziler ve nefis içerikleri anında takip edebilir ve bize destek olabilirsiniz. Ayrıca videoyu seyrettikten sonra daha fazla kişiye ulaşması için “Beğen” butonuna basmanız büyük önem taşıyor.

Booking.com
Önceki İçerikZanzibar Nungwi Gezi Videosu! Bambaşka Zanzibar Vlog Keşfet TV’de
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz