Ana Sayfa En iyi Oteller En İlginç Oteller: Bu Uçakta Kokpitte Uyumak Serbest

En İlginç Oteller: Bu Uçakta Kokpitte Uyumak Serbest

0

En ilginç oteller ve en iyi butik oteller ile konsept oteller, değişik tasarımlar, iddialı tarzlar ve ilginç konaklama tesisleri fırsat buldukça bu sayfalarda görüyorsunuz. Belki en ucuz oteller deği ama en iddialı otelleri de arada bulmaya ve deneyimlemeye çalışıyorum.

En İlginç Konsept Oteller’den Biri

İşte uzun süredir yayınlamak istediğim ancak bir türlü fırsat olmayan bir konaklama alternatifi var sırada. Jumbo Stay.

konsept oteller

Mükemmel bir fikri hayata geçiren girişimci Oscar Diös’ün iddialı, tarz ama aynı zamanda mütevazı bir ortamda misafirlerini karşıladığı Jumbo Stay’de 27 oda bulunuyor. 1976 yapımı bir Boeing 747-212B olan Jumbo Stay içinde ortalama 6 metrekarelik kabinlerde kalıyorsunuz.

Bir otel haline getirilen uçak, yıllarca taşıdığı binlerce yolcunun yanında uzun süredir Arlanda havaalanında bir “Airport Hotel” olarak birçok yolcuya bu defa da konaklama mekanı olarak hizmet vermeye devam ediyor.

butik konsept oteller

ilginç konsept oteller

Kendinize değişik bir tecrübe, ilginç bir deneyim ve harika bir hatıra bırakmak için sadece bir gece kalmak adına bile gidilebilir bir mekan Jumbo Stay.

Hani bir buz otelimiz var. Onun yanında otele dönüştürülen deniz fenerleri, ağaç evler, eski gemiler, şatolar, hapishaneler, zindanlar oldukça ilgi çekici. İşte Jumbo Stay’de konaklama tecrübesini farklılaştırabilecek sevimli ve alternatif bir mekan.

Yolunuz Stokholm’e düştüğünde aklınızın bir köşesinde olsun. Rezervasyon ve fiyatları burada kontrol edebilirsiniz.

Uçağın en özel mekanı olan Kokpit”inin ise süit olduğunu eklememe gerek yok sanırım!

konsept oteller jumbo stay

konsept oteller kokpit

YORUM YOK

BİR YANIT VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz