ICES Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, yurtdışı üniversite programları konusundaki geniş tecrübesi, veliler, öğrenciler ile iletişime verdiği önem ve alanında uzman kadrosu gibi özellikleriyle öne çıkıyor.

Firma; ICEF, British Council, Languages Canada, English UK, English USA gibi alanında lider konumdaki birçok kurumla yaptığı akreditasyon çalışmaları sayesinde dünya çapında saygın bir kurum olarak biliniyor.

ICES ile Geleceğinizi Güvence Altına Alın

Hızla Büyüyen ICES Ailesi 

ICES, yalnızca öğrencilerle değil velilerle iletişime de büyük önem veriyor, öğrenci ve velilerle bir aile gibi olmayı hedefliyor. Attığı her adımda velilerin ve öğrencilerin kafalarındaki tüm soruların cevaplanmış ve tüm endişelerinin çözülmüş olmasına bire bir özen gösteriyor.

Ticaret mantığından uzak, kişiye özel, butik eğitim anlayışı ve %100 danışan memnuniyetini benimseyen ICES, tüm çalışmalarını bu misyon çerçevesinde gerçekleştiriyor.

ICES ile Geleceğiniz Güvenli Ellerde 

Kişiye özel hizmet sunan ICES, dil eğitimi ya da kapsamlı bir lisans programı fark etmeksizin uzman kadrosunun hazırladığı kişiye özel eğitim programlarıyla tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Kanada, Amerika, İngiltere, Almanya, Macaristan ve Polonya başta olmak üzere 12 farklı ülkede üniversite eğitimi imkanının yanında; ABD, Kanada ve İngiltere’de lise eğitimi ve pek çok başka ülkede staj ya da dil okulu seçeneği sunan ICES, eğitim programlarını yılların tecrübesinin verdiği güven ile hazırlıyor. Her koşulda en uygun fiyata en yüksek kalitede hizmet sunmayı hedefliyor.

ICES Yurtdışı Eğitim

Eğitiminde ICES Farkı 

Özellikle yurtdışı üniversite programları alanındaki kalitesiyle dikkat çeken ICES, yabancı bir ülkede alınacak kaliteli eğitimi hayal olmaktan çıkarıyor. Geleceğine en iyi yatırımı yapmak isteyen öğrencileri, daha önceki nesillerin yaşadığı sorunlardan uzak tutarak yurt dışı eğitimi ulaşılabilir hale getirmek için çalışıyor.

Yurtdışı lisans eğitimi için danışmanlık veren firmaların sayısı giderek artıyor. ICES Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi, kalitesinden ödün vermeden, köklü geçmişi ve eğitim konusundaki tecrübesini de kullanarak diğer firmaların arasında kendi çizdiği yolda devam ediyor.

Kurumun; lisans, yüksek lisans, lise değişim programları, dil eğitimi, çeşitli sertifika programları ve daha bir çok üst kalite hizmeti; İzmir, İstanbul, Çanakkale, Adana gibi belli başlı şehirlerde öğrenci ve velilerin hizmetine sunuluyor.

Siz de gelecek planlarınızla hep bir adım önce olmak ve ICES’in sunduğu sayısızı ICES yurt dışı eğitim avantajından faydalanmak istiyorsanız vakit kaybetmeden ICES Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’na uğrayın.

Tüm sorularınızın yanıtlarını alarak ICES ailesi güvencesiyle geleceğe dair tüm endişe ve tereddütlerinizi ortadan kaldırıp geleceğinize odaklanabilirsiniz.

BİR YORUM BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin..
Buraya adınızı girin..