Her tarzda konserlerin yer aldığı Jolly Joker’lerde ve sosyalleşmenin yeni durağı JJ Pub’larda “Sevgililer Günü”ne özel hazırlanan etkinlik ve konser takvimiyle müziğin ritmi bu kez aşkla atacak. Jolly Joker Vadistanbul, Jolly Joker Kartal İst-Marina ve Jolly Joker Kıyı İstanbul’un yanı sıra Bursa, Ankara, Adana, Mersin’de yer alan Jolly Joker konser mekanlarında, Tuzla, Kıyı İstanbul, Gaziantep, Kayseri ve Adana’da yer alan JJ Pub’larda 14 Şubat Jolly Joker Sevgililer Günü özel konserlerle 3 gece boyunca kutlanacak.

Jolly Joker Sevgililer Günü – Sevdiğinle Sevdiğin Sahnede “Sana Göre” Konser 

Şehrin kalbinde müziğe doyacağınız Jolly Joker Vadistanbul’da 11 Şubat Cuma Emir Can İğrek, 12 Şubat Cumartesi Hakan Altun, 14 Şubat Pazartesi Candan Erçetin’in vereceği Sevgililer Günü özel konseri olacak.

Anadolu yakasında özlenen konser havasını yaşatan Jolly Joker Kartal İst-Marina’da Sevgililer Günü Özel konserlerinde 11 Şubat Cuma Murat Dalkılıç, 12 Şubat Cumartesi Ayta Sözeri, 14 Şubat Pazartesi Merve Özbey sahne alacak.

İstanbul’un yeni çekim noktası olan, marina ve çarşı kısmı ile büyük bir alanda yer alan Jolly Joker Kıyı İstanbul’da  11 Şubat Cuma Hakan Altun, 12 Şubat Cumartesi Murat Dalkılıç, 14 Şubat Pazartesi Koray Avcı Sevgililer Günü Özel konserleri gerçekleşecek.

Jolly Joker Adana’da 11 Şubat Cuma Gülşen, 12 Şubat Cumartesi Derya Bedavacı, Jolly Joker Mersin’de 11 Şubat Cuma Derya Bedavacı, 12 Şubat Cumartesi Gülşen, Jolly Joker Ankara’da 12 Şubat Cumartesi Emir Can İğrek, 13 Şubat Pazar Melek Mosso, 14 Şubat Pazartesi Simge, Jolly Joker Bursa’da 11 Şubat Cuma Yaşar, 12 Şubat Cumartesi Simge Sevgililer Günü Özel konserleri ile sahene olacak.

Jolly Joker Sevgililer Günü

JJ PUB’da Sevgililer Günü

Dünya mutfağından lezzetleri, özel performans ve disiplinler arası etkinlikleriyle her gün ‘bir başka’ geçen sosyalleşmenin yeni durağı JJ Pub’larda da güne özel konserler yer alıyor. JJ Pub Tuzla’da Gökhan Yeniada, JJ Pub Gaziantep’te Arzu Akdaş, JJ Pub Kayseri’de Fatma Baba, JJ Pub Adana’da Dilan Bilmez, JJ Pub Kıyı İstanbul’da Özge Öztimur 14 Şubat’ta Sevgililer Günü’ne özel konserleriyle yer alacak.

Jolly Joker Sosyal Medya Hesaplarını Takip Edenlere Bu Özel Gün İçin Davetiye Şansı

2008 yılında İstanbul’da yolculuğuna başlayan ve 10 şehirde 12 mekanla büyük bir aileye dönüşen canlı müziğin adresi Jolly Joker tüm şubelerinde instagram sayfasındaki takipçilerine sevdikleri bir arkadaşı ile Sevgililer Günü’nde davetli olarak katılma şansı sunuyor.

Jolly Joker Sevgililer Günü için tüm konserlerin biletleri Jolly Joker gişesi ve Biletix’te satılıyor.

Jolly Joker programları

Jolly Joker Sevgililer Günü Programları

Jolly Joker Vadistanbul 

11 Şubat Cuma 21:00 Emir Can İğrek Sevgililer Günü Özel

12 Şubat Cumartesi 21:00 Hakan Altun Sevgililer Günü Özel

14 Şubat Pazartesi 21:00 Candan Erçetin Sevgililer Günü Özel

Jolly Joker Kartal İst-Marina 

11 Şubat Cuma 21:00 Murat Dalkılıç Sevgililer Günü Özel

12 Şubat Cumartesi 21:00 Ayta Sözeri Sevgililer Günü Özel

14 Şubat Pazartesi 21:00 Merve Özbey Sevgililer Günü Özel

Jolly Joker Kıyı İstanbul 

11 Şubat Cuma 21:00 Hakan Altun Sevgililer Günü Özel

12 Şubat Cumartesi 21:00 Murat Dalkılıç Sevgililer Günü Özel

14 Şubat Pazartesi 21:00 Koray Avcı Sevgililer Günü Özel

Jolly Joker Adana

11 Şubat Cuma Gülşen

12 Şubat Cumartesi Derya Bedavacı

Jolly Joker Mersin

11 Şubat Cuma Derya Bedavacı

12 Şubat Cumartesi Gülşen

Jolly Joker Ankara

12 Şubat Cumartesi Emir Can İğrek

13 Şubat Pazar Melek Mosso

14 Şubat Pazartesi Simge

Jolly Joker Bursa

11 Şubat Cuma Yaşar

12 Şubat Cumartesi Simge

JJ Pub Tuzla

14 Şubat   Pazartesi Gökhan Yeniada

JJ Pub Gaziantep

14 Şubat   Pazartesi Arzu Akdaş

JJ Pub Kayseri 

14 Şubat   Pazartesi Fatma Baba

JJ Pub Adana

14 Şubat   Pazartesi Dilan Bilmez

JJ Pub Kıyı İstanbul

14 Şubat   Pazartesi Özge Öztimur

Booking.com
Önceki İçerikKatar’daki En Gözde Instagram Noktaları
Sonraki İçerikOsmanlının İlk Döneminden Hüzünlü Bir Eser Edirne Muradiye Camii
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz