PAYLAŞ

Karia Bel Bozburun‘dan bahsedeceğim bu defa.

Yaz aylarının en sıcak günleri devam ediyor. Özellikle kısıtlı zamanda tatil yapmak durumunda olanların, planlamalarını yaptığı zamanların sonuna doğru gidiyoruz. Yaz mevsimi tatlarının eylül ve hatta ekim aylarına kadar devam ettiği bölgelere sahip olsak da, yaz sıcakları bambaşka diyenler; deniz, güneş, kum ve dinlenme keyfinin yanında bir de konaklama için iyi alternatifler arayıp duruyor.

karia bel bozburun

Karia Bel Bozburun Nefis Bir Butik Otel

Ancak kalabalık dönemlerde bile olsa, seni bulunduğun ortamdan uzaklaştırıp kalabalıkların dışına atsa, hatta daha bir ıssıza götürse, denizin hemen yanı başında bulunan bir keyif noktasına hayır diyemezsin sanırım.

Keyif ve manzara tutkunlarına yönelik birçok yerde sayısız alternatif bulunuyor. Ben de çeşitli zamanlarda fırsat yakalayıp kaçıp değerlendirebilecek denenmiş noktalara, aklınıza alternatifler düşürmek için yer veriyorum.

karia bel bozburun

Şimdi bu noktalardan birinden daha bahsedeyim. Karia Bel’ Hotel. Marmaris Bozburun’da yer alan bu özel noktaya gidebilmek için bir yol bulunmuyor. Bir yol bulunmuyor derken patikayı takip edip 15-20 dakikalık bir yürüyüşle Bozburun’a ulaşabilirsiniz. Ancak rezervasyonunuz doğrultusunda Bozburun merkezden tekneyle sizi alıp Karia Bel’e ulaştırıyorlar. Ayrıca günde iki defa bu tekne servisi misafirlere ücretsiz olarak sunuluyor. Araç ile seyahat edenlere de güvenli bir alanda bulunan otopark hizmeti ve oradan tesise ulaşım hizmeti, yine gün boyu sunuluyor.

Bozburun nefis bir yer ve daha mütevazı ama keyifli merkezi bir konaklama adresi arıyorsanız Suna Pansiyon hakkında yazıya mutlaka göz atmalısınız!

Gerçekten denizin içinde diyebileceğimiz kadar kıyısında olan platform üzerindeki masalar, şezlonglar ile bu sessizlik ve dinginlik altında müthiş manzarasını sunan odalarıyla kendine has özel bir butik otel Karia Bel Bozburun. Odalara verilen yörenin mitolojik tarihi esintili isimleri ise daha bir mistik bir hava estiriyor .

karia bel bozburun

Yaşamdan dakikaların çalındığı bir çok alternatife göre Karia Bel Bozburun’da zaman adeta size kalıyor ve sanki keyfinize göre ayarlanıyor. Dinlenmeyi tercih ederseniz harika bir alternatif olarak mutlaka aklınızda bir yerlerde bulunsun.

Karia Bel’ adresi : Adatepe Mevkii Bozburun / Marmaris , Telefonu ise 0 (252) 456 20 56.

Uğrarsanız benden de bir selam ola..

Booking.com

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin..
Buraya adınızı girin..