PAYLAŞ

Antalya gezilecek yerler diye bir liste yapıldığında bu listenin il sıralarında yer alacak bir yer var kameramın ucunda. Kekova Gezisi. Antalya’nın belki de en farklı ve harika taraflarından biri.

Antalya’da tarih dersen Kekova’da bunun başlangıcından görüntüler var. Antalya‘da denize girilecek yerler diye başlarsan, özellikle çıkılacak bir tekne turuyla Antalya‘da denize girilecek en güzel yerler çıkar önüne Kekova’da.

Kekova gezisi

Kekova gerçekten alımlı, nispeten hala bakir ve hala çok güzel. Kekova turu yapmaya karar verirseniz Üçağız‘a da uğramayı unutmayın!

Booking.com
PAYLAŞ
Önceki makaleGezginler Nasıl Geziyor?
Sonraki makaleYürüyerek Balkanlar: Güneş Akdoğan Balkan Yürüyüşünden Döndü
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Daha fazlasını www.erkutozen.com 'da, "Biyografi Tadında" sekmesinde anlatıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin..
Buraya adınızı girin..