Turizm cenneti Türkiye, Ege ve Akdeniz başta olmak üzere Marmara ve Karadeniz kıyıları da dahil olmak üzere hem yerli ziyaretçilere hem de yabancı turistlere en güzel yaz tatilini yaşatan ülkeler arasında yer almaktadır. Berrak bir deniz ve altın rengi kumların verdiği tarifsiz keyfi yaz boyu yaşamak isteyen tatilciler, tesis tercihi yaparken en çok otellerin denize olan uzaklığına ve plaj olanaklarına dikkat etmektedir. Bir tesisin denize sıfır konumda yer alması yaz tatilleri boyunca tercih edilirliğini arttırırken, tesise ait bir plajın olması, yalnızca otel sakinlerine hizmet vermesi açısından konfor ve güvenlik sağlamaktadır. Siz de tatilde deniz – kum – güneş üçlüsüne tutkunsanız, seçeceğiniz tesisin bu hizmetleri sağlama şeklini detaylı bir şekilde araştırmanız önerilmektedir. Türkiye çapında özel plajında konuklarını denize sıfır konumda ağırlayan en güzel oteller arasından seçiminizi yapmak için www.otelleri.net adresini incelemeniz yeterlidir.

Kusursuz Tatiller İçin Kapılarını Aralayan 5 Yıldızlı Denize Sıfır Oteller

Lüks olanakları, zengin aktivite seçenekleri, birbirinden özel lezzetleri ve şık konaklama birimleri ile turizmin en dikkat çeken tesisleri 5 yıldızlı oteller, farklı beklentilere sahip konuklarının tamamına hitap etmeyi hedeflemektedir. Yüksek kapasiteleri ile aynı anda yüzlerce konuğu ağırlayan bu tesislerin içerisinde denize sıfır konumda ve özel plaja sahip pek çok otel seçeneği bulunmaktadır. Kendinizi özel hissedeceğiniz ve pek çok olanağa aynı anda erişebileceğiniz 5 yıldızlı denize sıfır oteller arasından, tatil planı yaptığınız lokasyona göre tercihinizi yaparak, siz de kusursuz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Orange County Resort Kendi Plajı Olan Oteller

Akdeniz Bölgesi’nin En Güzel Özel Plajlı Denize Sıfır 5 Yıldızlı Otelleri

Türkiye’nin tatil cennetlerinden Antalya’nın Alanya mevkiinde konuklarını ağırlayan Orange County Resort Hotel Alanya, şehrin en lüks ve en kapsamlı tesisleri arasında yer almaktadır. Pek çok olanağı aynı anda bulabileceğiniz tesisin özel plajında platform ve iskele gibi özellikler yer alırken, zemin kum ve çakıl karışımıdır. Kademeli olarak derinleşen deniz, profesyonellerin yanı sıra acemi yüzücüler ve çocuklar için de güvenli bir ortam oluştururken, tesisin plaj hizmetleri, şemsiye, şezlong ve minder şeklindedir. Plaj alanında yer alan beach bar ise konuklara gün boyu serinletici içecekler servis etmektedir.

Kendi Plajı Olan Oteller Tat Beach Golf Resort

Antalya Üç Kum Tepesi mevkiinde, eşsiz bir doğayı denizle buluşturan noktada konuklarını ağırlayan Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa, birbirinden özel dinlenme ve eğlenme seçeneklerine ek olarak denize sıfır konumu ve özel plajı ile konfor sağlayan tesisler arasında yer almaktadır. 300 metre uzunluğunda özel kum plaja sahip tesisin, iskelesi de bulunmaktadır. Kademeli olarak derinleşen deniz, tüm yaş grupları için güvenli bir serinleme deneyimi yaratırken, tesis konuklarına plaj alanında konfor vadeden, şemsiye, şezlong, havlu ve minder hizmetlerini sağlamaktadır.

Antalya’nın yemyeşil ormanları ve berrak denizi ile ön plana çıkan noktalarından Kemer’de hizmet veren Kimeros Park Holiday Village, denize konumu ve plaj hizmetleriyle ön plana çıkan Akdeniz otelleri arasında yer almaktadır. Kum çakıl karışık plajında konuklarına özenli bir hizmet sunan tesiste, dileyen konuklar iskeleyi de kullanabilmektedir. Plaj alanında misafirler için şemsiye, şezlong ve minder hizmetleri verilirken, misafirlerin konforu için deniz ayakkabısı tercih etmeleri önerilmektedir.

Belek’in turkuaz denizini, gönlünüzce yaşamanız için özenle tasarlanmış olan Adora Golf Resort Hotel, misafirlerine özel plajı ve tesisin konumlandığı denize sıfır alanı ile en güzel tatil anılarınıza ev sahipliği yapmaktadır. 300 metre uzunluğunda kum plaja sahip tesis, tüm konuklarına geniş ve ferah bir alanda serinleme olanağı sunmaktadır. İskelenin de bulunduğu plaj alanında konuklar için şemsiye, şezlong ve minder gibi konfora yönelik hizmetler verilmektedir. Plaj alanında hizmet veren beach bar ise gün boyu en lezzetli içecek seçeneklerini tatmanıza olanak sunmaktadır.

Muhteşem plajı, temiz denizi ve geniş iskelesi ile unutulmaz yaz tatillerinin Belek’teki tercih edilen adreslerinden Calista Luxury Resort, kusursuz bir konaklama deneyimi için sizleri beklemektedir. Denize sıfır konumlanmış olan tesisin, özel kum plajında konuklar için şemsiye, şezlong, minder ve havlu hizmetleri verilmektedir. Kademeli olarak derinleşen denizde, güvenle yüzmenin keyfine varırken, en özel içecek seçeneklerini tatmanız içinse beach bar konuklarına servis sunmaktadır.

Tercihini Kıbrıs’tan yana yapanları eşsiz kumsalı ile karşılayan Salamis Bay Conti Resort & Casino, tüm eğlence olanaklarına ek olarak, mavinin tüm tonlarını görebileceğiniz denizi ile dikkat çekmektedir. Tesis bünyesinde hizmet veren kum plajın girişinde büyük kayalardan oluşan bir alan yer almaktadır. Kıyılarda sığ deniz, kademeli olarak derinleşmektedir. Plaj alanında konuklarına şemsiye, şezlong, minder gibi olanaklar sağlayan otelin beach barı ise gün boyu serinlerken, en güzel içecekleri tatmanıza olanak sunmaktadır.

Ege’nin Masmavi Sularını Özel Plajda Yaşama Olanağı Sunan Denize Sıfır Oteller

Muğla’nın denizi ile en çok tercih edilen noktalarından Fethiye’de hizmet veren Club Tuana Fethiye, denize sıfır konumda, konuklarını özel plajında ağırlamaktadır. Kum – çakıl karışık zemine ek olarak plaj alanında iskelenin de bulunduğu tesis konuklarına şezlong ve şemsiye hizmeti vermektedir.

Aydın’ın dünyaca ünlü turizm merkezlerinden Kuşadası’nda konuklarını ağırlayan Labranda Ephesus Princess, kusursuz bir tatil geçirmeniz için hem konum avantajına hem de lüks olanaklara sahiptir. Denize sıfır konumda yer alan tesisin, Mavi Bayraklı özel kum plajının yanı sıra iskelesi bulunmaktadır. Şezlong, şemsiye ve plaj havlusu hizmetlerinin sunulduğu plaj en keyifli tatil anları için konuklarını beklemektedir.

Muğla’da doğaseverlerin vazgeçilmez noktalarından Sarıgerme’de hizmet veren Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & SPA, çarşaf gibi bir denizi, doyasıya yaşayacağınız olanaklara sahiptir. Denize sıfır konumlanan tesisin, tüm konuklarına geniş alanlar sağlayacak 650 metre uzunluğunda özel kum plajı bulunmaktadır. Kum plaj alanının yanı sıra iskeleden de yararlanabilecek olan konuklara, şezlong, şemsiye, havlu gibi konfora yönelik hizmetler sunulmaktadır. Deniz kıyıdan itibaren derindir.

Kendi Plajı Olan Oteller Hilton Dalaman

Bodrum’un doğası ile bir tabloyu andıran noktası Güvercinlik’te en güzel yaz tatilleri için Crystal Green Bay Resort & Spa’yı tercih edebilirsiniz. Denize sıfır konumlanan tesisin ince kumlu plajı, 1300 m2 büyüklüğünde 2 adet iskelesi ve en konforlu anlarınız için 10 adet pavilyonu bulunmaktadır. Konuklara plaj alanında şezlong, şemsiye ve havlı hizmetleri sunulurken, deniz aniden derinleşmektedir.

Çeşme’de lüksün adresi Sheraton Çeşme Hotel Resort & Spa, denize sıfır konumu ve plaj olanaklarıyla da dikkat çeken tesisler arasında yer almaktadır. İnce kum plajı ve geniş iskelesi ile en güzel yaz tatillerine ev sahipliği yapan tesiste, konuklar için şemsiye, şezlong, minder ve havlu hizmetleri ile konfor sağlanmaktadır. Deniz kıyıda sığ olup, kademeli olarak derinleşmektedir ve suyu ılıktır.

Muğla’nın mavinin tüm tonlarını sergileyen denizi ile dikkat çeken noktalarından Marmaris’te hizmet veren Grand Yazıcı Club Marmaris Palace, denize sıfır konumda, yemyeşil ağaçların gölgesinde eşsiz bir plajda konuklarını ağırlamaktadır. Kum çakıl karışık plajda, iskele bulunmaktadır. Şezlong, havlu, şemsiye hizmetlerinin sunulduğu plajın denizi kıyıda sığ olup, güvenlidir.

Bodrum’un seçkin tatil noktası Göltürkbükü’nde konuklarını ağırlayan Hilton Bodrum Türkbükü Resort & Spa, yemyeşil bir ormanın kıyısında, konuklarına özel bir koyda hizmet vermektedir. Kum zeminli özel plajın yanı sıra tesiste, platform plaj alanı da bulunmaktadır. Deniz kıyıdan itibaren derindir. Plaj alanında misafirlerin rahat edebilmeleri için yeterli sayıda şezlong ve şemsiye bulunurken, havlu ve minder hizmetleri de verilmektedir.

Deniz ve kum dendiğinde Ege’nin ilk akla gelen noktalarından Didim’de hizmet veren Venosa Beach Resort & Spa, yaz tatillerinin bu vazgeçilmez ikilisini doyasıya yaşamanız için özel olanaklar sunmaktadır. Denize sıfır konumda, kum plajı ile konuklarını ağırlayan tesis şezlong ve şemsiye hizmetleri sunarken, denizin kıyıda sığ olması, çocuklu aileler için de avantaj sağlamaktadır.

Kendi Plajı Olan Oteller

Muhafazakar Ailelerin En Güzel Tatillerine Ev Sahipliği Yapan Özel Plaja Sahip Denize Sıfır İslami Oteller

Yaz aylarında denizin ve güneşin keyfine varmak isteyen muhafazakar ailelere özel plaj olanakları ve denize sıfır konumları ile hizmet veren İslami oteller, konforunuz ve mahremiyetiniz için en ince detayları sizin yerinize düşünmektedir. Bay bayan ayrı plaj alanlarına sahip bu tesisler, Türkiye’nin en güzel kıyılarında, kusursuz bir yaz tatiline kapılarını aralamaktadır.

Antalya’nın en güzel denize sahip bölgelerinden Alanya’da İslami kurallara yönelik seçenekleri ile dikkat çeken Wome Deluxe Hotel, sunduğu birbirinden özel hizmetlerin yanı sıra denize sıfır konumu ve bay bayan ayrı özel plajları ile dikkat çekmektedir. Kum zemine sahip plaj alanına ek olarak tesisin iskelesi ve platformu da bulunmaktadır. Bayan plaj alanı özel olarak tasarlanmış olup, dışarıdan kesinlikle görünmemektedir. Her iki plaj alanında da konuklar için şemsiye, şezlong ve havlu hizmetleri sunulurken, sığ deniz çocuklar için de keyifli bir serinleme olanağı sunmaktadır.

Marmaris’in en güzel İslami oteli Angel’s Marmaris Hotel, denize sıfır konumda hizmet vermektedir. Kadınlara özel plaj alanı bulunan tesiste, her iki plaj alanı da kum zemine sahiptir. İnce kum plajın yanı sıra iskelenin de bulunduğu tesiste, localar en konforlu anlarınıza ev sahipliği yaparken, deniz kademeli olarak derinleşmektedir.

Antalya Kemer’de hizmet veren Azra Resort Hotel, Kemer’in birbirinden özel tatil olanaklarını, mahremiyetiniz gözetilerek yaşayabileceğiniz tesisler arasında yer almaktadır. Denize sıfır konumlanan tesisin 300 metre uzunluğunda özel plajı, bay bayan ayrı olarak hizmet vermektedir. Plaj zemini kum çakıl karışık olup, ayrıca iskele bulunmaktadır. Deniz kademeli olarak derinleşmektedir.

Bodrum’da tüm ailenizle birlikte en konforlu ve en lüks tatili yaşayabileceğiniz The Qasr Bodrum Family Resort, eşsiz bir maviliği, muhteşem bir kumsalda deneyimleme olanağı sunmaktadır. Denize sıfır konumda hizmet veren tesisin 265 metre uzunluğunda bay – bayan ayrı plajı bulunmaktadır. İskelenin de yer aldığı tesiste konuklar için şemsiye, şezlong ve havlu gibi hizmetler verilmektedir.

Kalabalıktan Uzak Eşsiz Bir Yaz Tatili Hayal Edenler İçin Özel Plajlı Butik Oteller

Yaz tatillerinde tercihini daha az konuğa hizmet veren, daha sakin ve huzurlu tesislerden yana yapanların vazgeçilmez durakları arasında yer alan butik oteller, sıcak ve samimi atmosferleri ile misafirlerinin memnuniyetini kazanmaktadır. Şık ve konforlu odaları, özel ve doğal lezzetleri, şirin bahçeleri ile doğayı ve tertemiz havayı doyasıya deneyimlemenize olanak sunan bu tesislerin içerisinde denize sıfır konumda ve yalnızca konuklarına özel plajları ile konfor sağlayan oteller de yer almaktadır. Kalabalıktan uzak, keyifle denize girip, güneşlenebileceğiniz bir tatil için bu olanaklara sahip butik otelleri mutlaka incelemeniz önerilmektedir.

Hem İstanbul sınırları içerisinde olup, hem de kendinizi huzur dolu bir atmosferde masmavi sulara bırakmak isterseniz, tercihinizi Mad Sea Beach Hotel’den yana yapabilirsiniz. Denize sıfır konumda özel plajı ile konuklarına hizmet veren tesiste, gün boyu konfor bulmanız için şemsiye ve şezlong olanakları yer almaktadır. Kum çakıl karışık zemine sahip kumsalda deniz kıyıda sığ olup, açıkta derinleşmektedir.

Çanakkale’nin dört mevsim vazgeçilmez tatil noktalarından Assos’ta hizmet veren Assos Hunters Hotel, yaz aylarında eşsiz bir deniz deneyimine kapılarını aralamaktadır. Denize sıfır konumlanan tesisin özel plajında zemin kum – çakıl karışık olup, deniz kıyıda sığdır. Konuklarının konforunu en ince detayına kadar düşünen tesiste şemsiye, şezlong, plaj havlusu hizmeti verilmektedir.

Bu yıl tatil rotasını Muğla’ya çevirecek olanların mutlaka incelemesi önerilen tesisler arasında yer alan Perdue Hotel, Fethiye’nin en güzel noktalarından birinde konularını ağırlamaktadır. Denize sıfır konumlanan tesisin, kayalıklar üzerine kurulu platform plajı bulunmaktadır. Deniz genellikle dalgalıdır ve derindir.

Antalya’da hem kusursuz bir deniz tatili yapmak hem de sakin bir atmosferde kafa dinlemek isteyenler tercihlerini Adora Butik Hotel’den yana yapmaktadır. Denize sıfır konumda kusursuz bir serinleme deneyimi yaşamanız için tesisin kum plajı mevcuttur. Kıyıda sığ deniz, her yaştan konuk için güvenli bir ortam oluştururken, plaj alanında konuklara şemsiye, şezlong ve havlu gibi konfora yönelik hizmetler sunulmaktadır.

Yaz aylarının vazgeçilmez tesisleri arasında yer alan kendi plajı olan denize sıfır oteller tuzlu suda yüzme hazzını yaşatırken aynı zamanda altın rengi kumsallarda yılın tüm yorgunluğunu unutacağınız en özel anlara ev sahipliği yapmaktadır.

BİR YORUM BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin..
Buraya adınızı girin..