Keşfet TV olarak bugüne kadar tamamen gönüllü olan şartlarda 10 yıldan fazla bir süredir hem dünyanın çeşitli yerlerini sizlere gezdiriyor hem bilgileri aktarıyor hem hikayelerden bahsediyor hem de anılarımızı paylaşıyoruz. Özellikle pandemi sürecinde -tabiri caiz ise- bitmek bilmeyen uzunluktaki “işsizlik” sürecinde de Keşfet TV web masrafları dahil olmak üzere bir de Keşfet TV YouTube kanalı için belirli bir yatırımı (kimilerine göre pek bir şey ifade etmese de her ay bir dükkan kirası gibi masraflar var) göze alarak içerik üretmeye devam ettik. Keşfet TV gezi rehberi YouTube kanalı için çok fazla projemiz olmasına rağmen ekipman başta olmak üzere çeşitli harcamaları yapamadığımızdan emekleyerek de(!) olsa devam ediyoruz. Ancak artık bazı desteklere ihtiyacımız var. Bu nedenle Keşfet TV Patreon üzerinden desteklerinize açıldı.
Patreon Keşfet TV

Keşfet TV Patreon – Patron Değil Yol Arkadaşları!

Birkaç gün önce çok zamandır uzak durmaya çalıştığımız Patreon üzerinde topluluğumuzu oluşturduk. Böylece sizin de desteğinizle Keşfet TV şu anda okuduğunuz bu yayın başta olmak üzere Keşfet TV YouTube kanalı ve yeni projeler için bazı kaynaklar üretebilecek. Bu çok zorlu bir yol ve küçük adımlar bile imkansız gibi görünüyor. Ama bir yerden başlamak gerekiyordu.

Patreon’da Bir de Hedefimiz Var

Keşfet TV’de web üzerinde güncel bir gezi rehberi olmaya devam ederken YouTube kanalında da seyahat, tarih ve bilgi içerikli videolar oluşturmak üzere oldukça hazırlık yaptık. Neredeyse ilk 30 videonun konu ve ön çalışmaları bitti. Ancak ekipman eksikliğini son dönemdeki ekonomik şartlar nedeniyle bir türlü tamamlayamıyoruz. İşte burada bazı desteklerin kaynağına ulaşmak için Patreon‘u da araçlar arasına aldık.
Burada bir de hedef koyduk kendimize. İhtiyaçlarımızı karşılayacak bir kamera alabilmek için toplamda 800 dolarlık bir destek hedefledik. Bununla da -biz de bir miktar üzerine ekleyerek- Sony A serisi bir kamera, mikrofon ve diğer aksesuarlarını alabileceğiz.
Keşfet TV youtube

Küçük Desteklerinizle Büyük İşler Başarabiliriz

Patreon üzerinde bize aylık 3 dolardan 19 dolara kadar destek verebilir ve yol arkadaşımız olabilirsiniz.

Keşfet TV Patreon

Bütün destekçilerimize çeşitli sürprizlerimiz ve dostluğumuzu tanıtan çeşitli jestlerimiz olacak.

Keşfet TV’ye yol arkadaşı olmak için buradan Patreon topluluğu destek sayfamıza ulaşabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ediyoruz.

Booking.com
Önceki İçerikYeni Yıl Hedefleri için 12 Püf Nokta
Sonraki İçerikThe Restaurant at Adress İstanbul’da Hamburger Şöleni!
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz