Keşfet TV (ya da kesfet.tv), isminin sonunda yer alan domain uzantısını artık daha fazla kullanmaya başlıyor. Bugüne kadar birçok proje olmasına rağmen gerçekleştirmek için fazlasıyla beklediğimiz keşfet tv youtube kanalı, koronavirüs salgını dolayısıyla evlere kapandığımız şu günlerde çok daha aktif olacak.

Yanlış Anlama Serisi ve Boş Gezenin Rehberi Keşfet TV YouTube Kanalında

Daha önce başladığımız “Boş Gezenin Rehberi” serisinde hikayeleriyle gezilecek yerleri farklı bir şekilde anlatmaya devam ediyoruz.

KeşfetTV Boş Gezenin Rehberi

Bunun yanında daha önce de farklı bir projeyle ve başka youtube kanalı üzerinde yayında olan “Yanlış Anlama” serisi de yine hem eski hem yeni videoları ile kesfet.tv yayınında olacak. Bu arada biraz format değişikliği de alacak tabii!

Ancak kesfet.tv youtube kanalı özellikle yine dünyanın dört bir yanındaki tarihi ve turistik gezilecek yerler ile mutlaka görülmesi gereken yerlerin öykülerini anlatacak. Tarih, işimizin en önemli yerinde dururken, içerisine bilinmeyini de katacağımızdan emin olabilirsiniz.

Artık içeriklerimizin bir kısmını youtube kanalımız üzerinde de hem seyretme hem dinleme imkanı da olacak. Youtube kanalımıza abone olarak siz sevgili kaşiflerin desteklerini bekliyoruz.

Yanlış Anlama serisi videosunu da hemen şuraya bırakıyoruz.

Booking.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz