Keşfet TV (ya da bildiğiniz şekliyle kesfet.tv), isminin sonunda yer alan “domain uzantısı”nı artık daha fazla kullanmaya başlıyor! Bugüne kadar aklımızda birçok proje olmasına rağmen gerçekleştirmek için fazlasıyla(!) beklediğimiz keşfet tv youtube kanalı içerikleriyle gelişmeye devam ediyor.

Keşfet TV Youtube Kanalı’na Abone Olmak için TIKLA

Keşfet TV youtube

Gezi Rehberi,  Kamp Alanları, Yanlış Anlama Serisi ve Boş Gezenin Rehberi Keşfet TV YouTube Kanalındaki Oynatma Listeleri

Gezi rehberi listemizde Türkiye ile başladık. Ama dünyanın çeşitli yerleriyle ve tabii ki en ilgi çekici hikayeleri, efsaneleri, mekanlarıyla devam edeceğiz. Bugüne kadar seyahat etme fırsatını bulduğumuz yüzlerce yeri yeniden ziyaret edebilir miyiz bilmiyoruz ama bundan sonraki yerlerin de çok keyifli olacağına inancımız tam. Gelsin Vietnam’dan Küba’ya, Mauritius’tan Kutuplara kadar hikayelerle dolu videolar. Ama biz tabii ki ülkemizi unutacak değiliz. O yüzden işte Hatay’dan Konyaaltı’na, Palamutbükü‘nden Bodrum’a videolarla “vlog” ekleyip duruyoruz.

Bunun yanında tarihi mekanlar, tarihi hikayeler, antik kentler yine en sevdiklerimiz arasında olmaya devam ediyor. Perge, Plancia Magna, Aspendos videolarına mutlaka göz atın.

Buyurun Hatay ile bir başlayın öyleyse..

Kamp Alanları hakkında ise kendi deneyim ve tecrübelerimizi yıllardır yazılarda olduğu gibi yine videolara da ne hissediyor ve yaşıyorsak o şekilde yansıtıyoruz. Akçabük Kamping, İzmir kamp yerleri arasında bir cennet olan Hipo Kamp ve son olarak tek başına kamp deneyimini yaşadığımız Akdağ keşfet TV youtube kanalında yerini aldı bile!

Akdağ’da neler yapmışız bir bakalım mı?

Daha önce başladığımız “Boş Gezenin Rehberi” serisinde hikayeleriyle gezilecek yerleri farklı bir şekilde anlatmaya devam ediyoruz.

KeşfetTV Boş Gezenin Rehberi

Bunun yanında daha önce de farklı bir projeyle ve başka youtube kanalı üzerinde yayında olan “Yanlış Anlama” serisi de yine hem eski hem yeni videoları ile kesfet.tv yayınında olsun diye istedik. Bu arada biraz format değişikliği de alacak tabii! Sizin de önerileriniz olursa yazın mutlaka.

Yanlış Anlama serisi videosunu da hemen şuraya bırakıyoruz.

Ancak kesfet.tv youtube kanalı özellikle yine dünyanın dört bir yanındaki tarihi ve turistik gezilecek yerler ile mutlaka görülmesi gereken yerlerin öykülerini anlatacak. Tarih, işimizin en önemli yerinde dururken, içerisine bilinmeyini de katacağımızdan emin olabilirsiniz.

Artık içeriklerimizin bir kısmını youtube kanalımız üzerinde de hem seyretme hem dinleme imkanı da olacak. Youtube kanalımıza abone olarak siz sevgili “kaşiflerin” desteklerini bekliyoruz.

Keşfet TV Youtube Kanalı’na Abone Olmak için TIKLA

Booking.com
Önceki İçerikYolda Kalmayın! Bu Powerbank ile Akü Takviyesi Yapabilirsiniz
Sonraki İçerikHangi Balık Ne Zaman Yenir? Lezzetli Balık Takvimi
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz