Kore Turizm Organizasyonu, 17-18 Aralık 2016 tarihlerinde İstanbul’da Müslüman dostu Kore, K-Beauty Road Show etkinliği düzenliyor.

Kore Cumhuriyeti’nin dünya üzerindeki tanıtım çalışmalarını gerçekleştiren Kore Turizm Organizasyonunun İstanbul ofisi, bu çalışmalar dahilinde 17-18 Aralık tarihlerinde Cevahir Alışveriş Merkezinde “Müslim Friendly Korea, K-Beauty Road Show” başlığı altında bir etkinlik düzenliyor.

Kore Turizm Organizasyonu Davet Ediyor!

17-18 Aralık tarihlerinde Cumartesi ve Pazar günlerini kapsayan etkinliğe katılacak misafirler Kore’ye ait yerel kıyafetleri deneyip resimler çektirebilecek, ünlü Kore kozmetikleri ile makyaj yaptırabilecek ve aşçılarla birlikte Kore’ye özgü yemekler yapıp hep beraber tadabilecekler. Özellikle Güney Kore’ye özgü Kimpap ve Kimçi yapımını Koreli aşçılardan öğrenip diğer aktivitelerle gününe keyif katmak isteyen herkes Kore Turizm Organizasyonu tarafından davetli.

Cevahir Alışveriş Merkezinde Kore günlerine aktif katılımcı olmak ve sürpriz hediyeler kazanmak için www.ktoturkey.com websitesine girip kaydınızı yaptırmanız yeterli.

Booking.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz