PAYLAŞ

Şehirlerin kalabalıklığı bazen gezginlerin kaçış noktası olur.

Gezmek ve görmenin birbirinden ayrılmadığı bir anda ise kalabalıkları görmemek, kimi zaman da hissetmemek gerekir. Madrid’in başkent olmasından kaynaklanan ve şehrin yaşayan her noktasının bir an bile sokakları bırakmamasından dolayı kalabalıklardan uzaklaşmak zor oluyor bu şehirde.

“An” sokakları görmek istediğin gibi olduğunda ise, boşalıyor birden koskoca başkentin sokakları. Görmek istediğin gibi bakıyor ve baktığını görüyorsun.

Anılara aktardığın siyah beyaz bir hatıra oluveriyor.

Madrid birşeyler söylüyor.. Duyuyor musun?

madrid kesfet.tv
Madrid’e siyah ve beyaz da çok yakışıyor.
Booking.com

2 YORUMLAR

  1. Erkut bey, öncelikle sizi tebrik etmek istiyorum çünkü örnek aldığım gezi yazarlarından birisiniz. Ama siteye baktığımda sanki hep biraz daha fotoğraf olmalıydı diyorum. Bir eleştiri değil bir tavsiye, öneri olarak kabul edin lütfen. Çünkü fotoğraflarınızda çok güzel. Ayrıca tebrik ediyorum.

    • Erkan bey, nazik yorumunuz için teşekkürler. Kesfet.tv’de seyahat anıları fırmatı dışında, yıllardır içerisinde bulunduğum turizm sektörününde kattıkları ile bakış açımı yansıtmaya özen gösteriyorum. Fotoğraflar konusuna gelince öylesine çok fotoğraf arasından seçim yapıyorum ki konuyu bütünleştirmelerine dikkat ediyorum. Ancak kalan fotoğraflarıda kesfet.tv olarak instagram hesabında erkutozen adıyla paylaşıyorum. Görsel konulardaki önerinizi dikkate alacağım. Çok teşekkürler!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here