Bali gezisi bugüne kadar yaptığım en unutulmaz seyahatler arasında yer alıyor. Unutulmaz çünkü Maymun Ormanı gibi bir yerden tutun da Ubud’un nefis ve lüks otelleri ile Bali’de gezilecek yerler listesinin çokluğu gerçekten büyüleyici.

Unutulmaz diyorum çünkü böylesi güzellikler yanında bir de benim geçirdiğim talihsiz kaza var. Bana gerçekten bir şeyler kaybettirdiği gibi Bali seyahati sırasında planladığım bazı durakların da programdan çıkmasına yol açtı.

Ubud Maymun Ormanı Hakkında Her Şey Youtube Kanalında

Kazadan bir kaç gün önce Bali gezisi sırasındaki vazgeçilmez duraklardan olan Maymun Ormanı videosunu ise yine yukarıda anlattığım başlıklardaki bütün Bali videoları gibi YouTube kanalına bıraktım.

Ubud Şehir merkezinde maymunlarla dolu bir orman olan Ubud Monkey Forest hakkında her şeyi anlattım. Keyifle izleyin!

Önceki İçerikRoma Havaalanından Merkeze Nasıl Gidilir? Roma Ulaşım Bilgileri
Sonraki İçerikİspanyol Sosyetesi Burada! Marbella Gezisi
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz