Japon mutfağının dünyaca ünlü temsilcisi Nobu İstanbul, büyülü atmosferiyle 2022 yılına merhaba diyor. Nobu İstanbul, yılbaşı gecesi misafirlerini özel Omakase menüsüyle eşsiz bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor. Bu gastronomi deneyimine ise dünyaca ünlü DJ Kasia ile DJ Erez Öztürk performanslarıyla eşlik ederek Nobu İstanbul misafirlerinin yeni yıl heyecanlarına ortak oluyor.

Nobu İstanbul Işıltılı Bir Yılbaşı Gecesine Davet Ediyor

Açılışının ardından şehrin gözde mekanlarından biri haline gelen Nobu İstanbul, ilk kez yılbaşını kutlayacağı 31 Aralık gecesi için misafirlerine çeşitli sürprizler hazırlıyor. Nobu İstanbul, gerek atmosferi gerekse bakış açısıyla yeni yılda eğlenceli anlara tanıklık etmek isteyen misafirlerine iyi bir müzik deneyiminin yanı sıra Japon mutfağından seçkileri aynı çatı altında buluşturacak.

Nobu yılbaşı

Eşsiz İstanbul Boğazı manzarasıyla şehrin tüm güzelliklerini ambiyansıyla buluşturan Nobu İstanbul, menüsüyle de yılbaşı ruhunu yaşatacak. Nobu İstanbul şefi Joshua Treacy ve ekibi tarafından hazırlanan yılbaşı Omakase menüsü; çeşitli tatlarının yanı sıra Nobu’nun vizyonunu yansıtan sunumu da öne çıkaracak.

Dj Kasia ile Yeni Yıl

Mekan akustiği özel olarak hesaplanan Nobu İstanbul, uluslararası arenanda ilgi gören ünlü DJ Kasia performansıyla yeni yıla enerji dolu bir giriş yapacak. Los Angeles‘taki ilk çıkışından sonra kariyerinde hızla ilerleyen DJ Kasia özel performansıyla birlikte Nobu İstanbul müzik direktörü DJ Erez Öztürk sınırsız eğlenceyle yeni yıla merhaba demek isteyenleri bekliyor. Nobu İstanbul, yılbaşı ışıltısını restoranda deneyimledikten sonra misafirlerinin konforu için özenle hazırlanan Nobu Suit’te büyüleyici bir konaklama konseptine davet ediyor. Boğaz’a karşı konumlanan ve eşsiz manzaranın yansıttığı ışıkla birlikte yeni yıla huzur içinde uyanmak isteyen misafirlerini lüks bir konaklama anlayışı ile karşılıyor.

Nobu istanbul Yılbaşı

Booking.com
Önceki İçerikYılbaşı Tatil Rotaları
Sonraki İçerikSeyahat Sağlık Sigortası Nedir? Teminatları Nelerdir?
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz