Seyahat alışverişlerini internet üzerinden yapmaya devam ederken, en avantajlı fiyatlarla yolculuklar sunan web siteleri gözdelerimiz olmaya devam ediyor. Daha önce hatırlarsanız obilet.com sitesinden bahsetmiştim. Online otobüs bileti konusunda verdikleri hizmeti hem deneyimlemiş hem de bu deneyimi paylaşmıştım. Obilet.com başarıyla gerçekleştirdiği online otobüs bileti hizmetinden sonra seyahatlerin olmazsa olmazlarından biri ile daha karşımıza çıktı. Obilet artık online uçak bileti satışına da başladı. Obilet ucuz uçak bileti için de nefis bir alternatif oldu.

obilet online uçak bileti

Uçak Bileti Satın Alanlar İçin Obilet Ne Getirecek?

Obilet, uçak bileti satışını obilet.com web sitesinde ve yaklaşık olarak 1,5 milyon kez indirilen mobil uygulamasında aktif hale getirdi.

Otobüs bileti satışında başardıklarını, uçak bileti satışlarının otobüs biletlerine göre daha dinamik fiyatlandırmalar içermesiyle birlikte daha da ileriye götürme şansı, Obilet’i bu pazarda da tercih edilecekler arasına ekledi bile. Obilet üzerinde bir araya toplanan en iyi havayolları firmaları seçenekleri sayesinde uçak biletlerini oBilet‘te karşılaştırabilir ve en uygun uçak biletini bulup, online olarak güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Obilet ucuz uçak bileti

Obilet’in seyahatler için deneyimleyip büyük satış rakamlarına ulaştığı -yolculuklarla ilgili- bilet satışını, daha geniş bir alana yayarak uçak biletini de kapsamasıyla birlikte büyük bir seyahat/ulaşım pazar yeri haline geldi. Bu büyüklük ile kullanıcıya çeşitli fiyat avantajları sunabileceği gibi müşteri hizmetleri konusunda da web sitesi ve mobil uygulama üzerinde 7/24 canlı destek vermesi Obilet’in önemli artılarından.

Obilet Ucuz Uçak Bileti Kolay ve Hızlı Uçak Bileti Alma Ekranı

Yurtiçi ve yurtdışı çok sayıda uçak firmasının fiyatlarını Obilet.com’da kolayca bulabiliyorsunuz.

Obilet.com’dan uçak bileti almak için yapmanız gereken sadece çok basit bir kaç “tık” hareketi. Kalkış ve varış havaalanlarını seçiyor ve gideceğiniz tarihi giriyorsunuz. Sorgula butonuna bastıktan sonra ekrana tüm uçuşlar dökülüyor ve en ucuz bileti veya başka bir tercihinizi seçiyorsunuz. Hatta dilerseniz fiyat ekranında gördüğünüz uçak firmasının sitesine gidip biletinizi oradan da alabiliyorsunuz.

Gerçekten obilet ucuz uçak bileti almak için hızlı, güvenilir ve kolay bir yol. Bir tık yeterli!

obilet ucuz uçak bileti

BİR YORUM BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin..
Buraya adınızı girin..