Gezi Rehberi Seyahat Sitesi

Kamboçya

Ölüm Tarlaları: Kamboçya’da Zamanın Durduğu Yıllar

Ölüm tarlaları (the killing fields) ne sadece bir film ismi ne de sadece Kamboçya tarihinin kısa bir dönemde yaşadığı çok büyük acıları tanımlamak için kullanılan bir terim. Uzak bir coğrafyada Asya’nın görece fakir ülkelerinden biri olan Kamboçya topraklarında iktidarı ele geçiren Kızıl Kmerler Pol Pot önderliğinde 1975 – 1979 yılları arasında ülkenin dörtte bir nüfusunu yok etti.

Ölüm Tarlaları Kamboçya Hakkında Her Şey

Hikayeleri adeta kan donduran, sapklantı sayılabilecek bir ideoloji uğruna Kamboçya’da yüzbinlerce insan için zamanı durduran bu dönemi, izleyeni yormadan kısa bir belgesel tadında aktarmak istedim. Videoya Erkut Özen / Keşfet TV Youtube kanalı ya da hemen bu sayfadan çıkmadan site içerisinden izleyebilirsiniz.

Beğeneceğinizi umarak iyi seyirler diliyorum.

Keşfet TV / Erkut Özen YouTube Kanalını Desteklemek İçin

Youtube kanalında farklı içerikleri farklı bir tarz ve izlenme reklam gibi kaygılar olmadan hazırlamaya ve yayınlamaya çalışıyoruz. Bu nedenle bizi desteklemen bizler için çok önemli! Eğer bir desteğim olsun isterseniz bunun bazı yolları var. Örneğin hiçbir ücret ödemeden yapacağınız destek videoları sonuna kadar izlemek, youtube kanalına abone olmak, videoları beğenmek ve birkaç kelime yorum yapmak bunların en kolay olanı. Ancak kanala katkı sağlayan özel ayrıcalıklar da sunan “katıl” abonesi olabilir ve gerçek anlamda bir destek de iletebilirsin. Bunun için gerekli detayları buradan alabilirsin.

Abone olmayı, bildirimleri açmayı, beğenmeyi ve yorum yazmayı unutmayan ve bu yollarla destek olan herkese binlerce teşekkür, kucak dolu sevgiler..

Gezi Rehberi ►kesfet.tv Sosyal Medya Hesapları

instagram ►https://www.instagram.com/kesfet.tv

twitter ► https://twitter.com/kesfettv

facebook ► https://www.facebook.com/kesfet.tv

Erkut Özen YouTube Kanalı Hakkında

Merhaba! Ben Erkut Özen. Bir turizm profesyoneli, seyahat yazarı, tur lideri ve hikaye anlatıcısı Erkut Özen ile Keşfet TV gezi rehberi, seyahat, yolculuk ve hikayelerle dolu bir kanal. Türkiye’de ve dünyada gezilecek yerler, gezilecek şehirler ve sokak turları, yaşanan hayatlar hem vlog tadında hem bilgi dolu hem de rehber özelliğinde. Yurtiçi turlar, yurt dışı geziler, dünya turu gezi, seyahat hakkında her şey!

Kanal linki için lütfen Youtube üzerinde Keşfet TV veya Erkut Özen yazın ya da hemen buradan Erkut Özen Youtube kanalına ulaşın.

Yazar Hakkında

Articles

Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.
İlgili Yazılar
Kamboçya

Güneydoğu Asya'nın Gizemli Ülkesi Kamboçya'nın 8 Harikası

1. Angkor2. Phnom Penh3. Siem Reap4. Kampot5. Kep6. Sihanoukville7. Koh Kong8. Koh…
Daha Fazla
Bize Katıl
Birlikte Dünyaları Gezelim!

Birlikte dünyaları gezmek ve seyahat gruplarımız için hemen bize katıl!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir