Değişen seyahat trendleri, bilet almak ile başlayan yolculukların standartlarını oldukça değiştirdi. Uzun süredir online olarak uçak ve otobüs bileti başta olmak üzere birçok hizmet internet üzerinden satın alınabiliyor. Özellikle; fiyat karşılaştırmaları sunan, çok sayıda hizmet veren markayı bir arada bulunduran, online fiyat avantajlarını yansıtan ve tabii ki “güvenli” alışveriş yapılabilecek platformlar en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Bütün yolculuk hareketleriniz için keyif dolu satın alma deneyimleri sunan bilet.com da bunlardan biri.

online bilet bilet.com

Bütün Seyahat Biletleri Tek Yerde

En avantajlı uçak ve online otobüs bileti dışında feribot, deniz otobüsü ve çeşitli etkinlikler için de seçenekler sunan bilet.com, bütün bu işlemlerin güvenli, hızlı ve avantajlı gerçekleştirilmesi için dijital, teknolojik ve profesyonel bir altyapı ile hizmet veriyor.

Kullanıcı dostu bir tasarım ve oldukça kolay bir arayüzle, birkaç adımda gitmek istediğiniz yere uçak ve otobüs bileti almanın en avantajlı yollarından biri olan bilet.com, sadece satış için değil, satış sonrası hizmetlerde de oldukça iddialı.

bilet.com online bilet

Online Otobüs Bileti Bulmanın Kolay Yolu

Yolculuk tercihleriniz arasında -özellikle uçak bileti fiyatlarının arttığı yaz mevsimi ve bayram periyodu döneminde- otobüs ile seyahat etmek bulunuyorsa, ucuz otobüs bileti bulmak için doğru yere geldiniz demektir.

online otobüs bileti

Çünkü bilet.com üzerinde yer alan akıllı bilet arama aracı, seyahat edeceğiniz güzergah ve yolculuk tarihinizi girdiğinizde, onlarca seçenek arasından bütçenize en uygun olan sonucu getirmek için kurgulanmış. Bundan sonrası ise size kalıyor! Bulduğunuz avantajlı otobüs bileti için isterseniz rezervasyon yapabilir, isterseniz de doğrudan çevrimiçi satın alabilirsiniz.

Bütün bunları gerçekleştirmek için, sistemin taradığı seçeneklerde yer alan diğer firmaların bilet fiyatlarının da liste halinde size sunulduğunu hatırlatmaya gerek yok sanırım.

Uçak Bileti ve Feribot Rezervasyonları

Bilet.com, otobüs bileti dışında uçak ve feribot yolculukları için de yine en uygun ve fiyat avantajlı bilet seçeneklerini oluşturan seferleri ve fiyatları karşılaştırıp, doğrudan biletinizi satın almanızı sağlıyor.

Feribot seçenekleri arasında yer alan IDO, BUDO, Kıbrıs ve Yunan Adaları güzergahları üzerinde, tercihleriniz doğrultusunda yine benzer işlemlerle biletlerinizi kolaylıkla alabiliyorsunuz.

bilet.com

Satış Sonrası Destek

Online olarak aldığınız biletlerinizi yine online olarak iptal / iade edebilmek gibi bir ayrıcalığı sunan bilet.com, satış sonrası desteği de yine hızlı, güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı sunuyor.

Satın almış olduğunuz bilet veya biletlerin iptal/iade işlemlerini, onlara ait satın alma kurallarında yer alan şartlar çerçevesinde yine online olarak ve aynı biletinizi alırken olduğu gibi kolaylıkla gerçekleştirebiliyorsunuz.

Ayrıca bilet.com müşteri hizmetleri, çağrı merkezi desteği ve diğer iletişim kanalları ile de, satış ve satış sonrası için kolaylıkla ulaşabileceğiniz 7/24 hizmet veren bir organizasyon ile çalışıyor.

Bilet.com Uygulamaları ve Ödeme Seçenekleri

Android ve IOS işletim sistemi için uygulamaları da bulunan bilet.com, mobil uyumlu sitesiyle de, her türlü platformda sorunsuz bir şekilde işlem gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Sistem üzerinden satın alacağınız seyahat biletlerinizin ödemesi için, 3D Secure uygulaması üzerinden güvenli bir şekilde tüm kredi kartları ile alternatif ödemeler kullanılabiliyor.

Booking.com
Önceki İçerikKoronavirüs Olmayan Yerler Covid19 Uğramamış Cennet Köşeler
Sonraki İçerikTürkiye’nin Masmavi Denizlerini Eşsiz Kumsallarda Yaşatan Özel Plajlı Denize Sıfır Oteller
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz