Dünyayı etkileyen ve ekonomi başta olmak üzere sosyal hayatı bitirme noktasına gelen COVID-19 koronavirüs salgını sonrası en çok seslendirilen slogan “Hiçbir Şey Eskisi Gibi Olmayacak” oldu. Salgın sonrası oteller nasıl olacak? sorusu en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Virüs salgının en çok etkilediği turizm sektörü, işte bu merakı gidermek ve koronalı günlerin devam ederken işlerini nasıl sürdüreceklerini ve bu konuda aldıkları önlemleri bir bir tanıtmaya başladılar.

Koronavirüs Sonrası Oteller

Dünyanın en önemli otel zincirleri de bu konuda bazı tanıtım videoları hazırladılar. Koronavirüs etkisi devam ederken yeni dönemde verilecek otel hizmetlerini merak ediyorsanız aşağıdaki videolara mutlaka göz atın.

Booking.com
Önceki İçerikCovid-19’dan Hemen Önce Rengarenk Hindistan
Sonraki İçerikÇeşm-i Cihan Bu Mu Ola? Fatih Sultan Mehmet’in Gözdesi Amasra
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz