Tayland turları gözde turizm bölgeleri ile öne çıkıyor. Phuket, Pattaya, Bangkok gibi büyük yıldızların yanında küçük ama oldukça büyük ses getiren ve dünyanın her yerinden milyonlarca insanı kendine çeken yeryüzü cennetleri var. Phi Phi Adaları Turu sırasında ziyaret edebileceğiniz Koh Phi Phi bunlardan sadece bir tanesi.

Phuket Turları Phi Phi Adaları Turu Olmadan Olmaz!

Phuket turları arasında Phi Phi turu mutlaka gerçekleştirilmesi gereken bir aktivite. Tayland turları sırasında Phuket’te gezilecek yerler denildiğinde Leonardo DiCaprio’nun başrolünü oynadığı “The Beach” filmine ev sahipliği yapan “Maya Bay”in de bulunduğu Phi Phi Adaları turuna katılmak için detaylar hem videoda hem de hemen aşağıda iletişim adresleri ile birlikte yer alıyor.

Phuket Turları hakkında en geniş bilgileri bu iletişim kaynaklarından alabilirsiniz.

Thai Adventures Club web sitesi için burayı, instagram hesabını takip etmek için de burayı tıklayabilirsiniz.  https://www.thaiadventureclub.com/

Tayland Phuket hakkındaki videoların tamamını Erkut Özen gezi rehberi Keşfet TV youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Booking.com
Önceki İçerikPhuket Town Gece Pazarı Bambaşka!
Sonraki İçerikPhuket Videoları: Phuket Geceleri, Gece Pazarları ve Çevre Turları
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz