Kış sporlarıyla eğlenceyi bir araya getiren Red Bull Kar Havuzu’nda heyecan geri dönüyor. Red Bull Kar Havuzu 2021’e katılımcılar kendi tasarladıkları eğlenceli kıyafetler ve ekipmanlarla katılacak. Her bir yarışmacı önce kostümüyle kayak yapacak, ardından rampadan zıplayıp buz gibi suyla dolu havuza en havalı atlayışı yapacak. Şampiyonu ise uzman isimlerden oluşan jüri belirleyecek.

Red Bull Kar Havuzu 2021

Red Bull Kar Havuzu Bu Sene Film Oluyor

Red Bull Kar Havuzu film çekimleri sınırlı sayıda yarışmacı ve jüri katılımıyla gerçekleşecek.

Sosyal mesafe kurallarına uygun olarak gerçekleşecek çekimler; seyirci katılımı olmadan düzenlenecek. Yarışma bu seneye özel olarak filme alınacak ve ileri bir tarihte yayınlanacak. Birbirinden eğlenceli anlara sahne olacak filmde, yarışma katılımcıları eğlenceli kıyafetler ve ekipmanlarla önce kayak yapacak, ardından rampadan buz gibi suya atlayacak. Red Bull Kar Havuzu’nun yarışmacı ve jüri koltuğunda oturacak isimler ise çok yakında açıklanacak.

2 Şanslı Red Bull Türkiye Takipçisine Jüride Yer Alma Fırsatı

Katılımcıların ünlü isimlerden oluşturulacağı Red Bull Kar Havuzu 2021’de; 90 metrelik pistte kayarak buz gibi suyla buluşmadan önce en yaratıcı atlayışı gerçekleştirecek isimleri değerlendirecek jüride, 2 şanslı Red Bull Türkiye Instagram hesabı takipçisi de yer alacak.

Red Bull Kar Havuzu 2021’in ünlü katılımcılarını yaratıcılık – performans ve atlayış mesafesine göre “En iyi ben değerlendiririm” diyen şanslı 2 kişi, Red Bull Türkiye Instagram takipçileri arasından belirlenecek. Bu heyecana ortak olmak isteyenler, Red Bull Türkiye Instagram hesabını takip edecek, hesapta paylaşılacak videoyu yorumlarda puanlayacak ve etiketlediği arkadaşıyla beraber jüri olmak için şansını deneyecek.

Red Bull Türkiye hesabından açıklanacak 2 kişi yarışmada vereceği puanla Red Bull Kar Havuzu 2021’in kazananını belirleyen isimler arasında yer alacak. Red Bull Kar Havuzu daha fazla bilgi için Kar Havuzu/Redbull.com adresini ziyaret edebilirsiniz

Red Bull Kar Havuzu etkinlikleri

En son 2019 yılında Kayseri’de düzenlenen Red Bull Kar Havuzu bu zamana kadar birçok ünlü ismi ağırlamıştı. Son dönemin sevilen genç oyuncularından Youtuber’lara kadar birçok kişi kendini serin sulara bırakmıştı. Birbirinden renkli ve cesur katılımcıların yarıştığı Red Bull Kar Havuzu’nda ilk 3’e giren takımlar ve en özgün kostüme sahip takım ödüllendirilmişti.

Booking.com
Önceki İçerikYeni Trend Deniz Uçağı Keyfi Lujo Hotel Bodrum’da
Sonraki İçerikAçık Havada Çalışmanın Az Bilinen Yönleri 
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz