Ana Sayfa Asya Hindistan Covid-19’dan Hemen Önce Rengarenk Hindistan

Covid-19’dan Hemen Önce Rengarenk Hindistan

0

Covid-19 salgınının, neredeyse bütün dünyada sınırları kapatmasına neden olmasından hemen önce Hindistan’a özel içerikler hazırlamak için bu ülkedeydik.

Hindistan’ın Renkleri Değil, Rengarenk Hindistan!

Hindistan gerçekten ülkenin tanıtımında kullandığı “incredible india“da olduğu gibi inanılmaz/olağanüstü bir ülke.

Farklılıkların sadece kendi içlerinde değil, dünya genelinde de zirvede yaşandığı mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri.

Rengarenk Hindistan Taç Mahal

Hindistan görülmeli! dediğimize de çok bakmayın! Çünkü bu öyle kolay bir iş değil.

Hindistan, kendi içinde farklı alternatifler içeren rotalar barındıran kocaman bir coğrafya. Bu nedenle Hindistan‘a belki birkaç kez gidilmeli. Bu büyük ve karmaşık ülke birkaç farklı rota üzerinden gezilmeli. Ya da çok uzun süren bir seyahat programı ile yolculuk yapılmalı. Ancak bütün bunlara rağmen bir yerlerden başlamak gerek.

Bunlar için de en ideallerinden biri ünlü Altın Üçgen rotası. Bu rota üzerinde Türkiye’den çok keyifli programlar sunan seyahat acentaları var.


Dünyanın normale dönmesinden sonra, kendimizi daha güvenli hissedeceğimiz günlerde mutlaka bir Hindistan gezi programı yapmalısınız. Hindistan turları ve Hindistan’ın en önemli duraklarının yer aldığı Altın Üçgen rotasının detayları ile Hindistan hakkında pek çok şey içeriklerimizde yer alıyor.

Rengarenk Hindistan Turları

Şimdi, dünya çapında 70 ülke ve 300 şehirde konumlanmış, B2B bazında beş yüzden fazla ofisi ile hizmet veren SKYhub katkılarıyla hazırladığımız Rengarenk Hindistan videomuza göz atma vakti.

Kendinizi kısa bir süre için Hindistan’ın renklerine bırakın ve keyifli çok daha fazla içerik için Keşfet TV Youtube sayfasına abone olun!

Dostlarımızın desteğini bekliyoruz.

Hindistan Tur Rehberi

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz