Safranbolu Gezi Notları, Safranbolu’da gezilecek yerler ile ilgili yazdığım Safranbolu gezisi yazısını okuyanlar belki hatırlarlar, şöyle başlıyordu;

“Deniz kuşları, denize kıyısı olan kentlerin simgeleridir. Bir çok denize komşu şehirde kendimi kuş seslerini dinlemeye vermesem bile, deniz kuşlarının seslerinden denize yakın olma hissini alırım hep.

Bu defa da öyle oldu. Uçan bir kaç martı adeta yırtınırcasına çıkardıkları seslerle denize yakınlığımı hissettirdi. Oysa ki, Karadeniz’de dolaşan bir martı olup buraya, yani Safranbolu’ya gelmek 65 kilometre uçmayı gerektiriyor! Evet bir kez daha Safranbolu’dayım..” diye başlayan satırlarla.

safranbolu gezi notları

Safranbolu Gezi Notları Bu Videoda


İşte o günlere ait elimdeki akıllı telefonumla “öylesine” kaydettiklerim yukarıdaki videoda yer alıyor.

Bilmem belki Safranbolu’ya göz atmak istersiniz diye düşündüm.

Booking.com
Önceki İçerikİstanbul BlogBook: World Tourism Forum Seyahat Bloggerları İstanbul’u Yazdı
Sonraki İçerikTürkiye’nin En Şık Havayolu: Güleryüzlü ve Samimi Atlas Global Kabin Personeli
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz