Salzburg rüya gibi bir şehir. Klasik müziğin simge kentlerinden biri. Mozart‘ın şehrinde tabii ki buna yakışan uluslararası üne sahip bir festival düzenleniyor. Salzburg Festivali.

Salzburg Festivali Başlıyor

Ülkenin en iyi opera, drama ve konser performanslarının sergilendiği ve dünyaca ünlü konukların ağırlandığı festival bu yıl 18 Temmuz – 30 Ağustos tarihlerinde düzenleniyor.

Salzburg FestivaliSalzburg FestivaliÇocuklara ve gençlere yönelik performans ve yarışmalarında sergileneceği festival, görülmesi, tanık olunması gereken bir etkinlik.

Klasik müzik ve diğer türlerden hoşlanırsınız hoşlanmazsınız bilmem ama melodilerin bir kentin üzerine nasıl yakıştığını görmek isterseniz, ağustos ayında Salzburg’da olun.

Salzburg Festivali

Salzburg’daki bu harika festivalin programını buradan inceleyebilirsiniz.

Salzburg’da alternatif konaklama seçenekleri için mutlaka göz gezdirin.

Booking.com
Önceki İçerikKaria Bel Bozburun: Butik Oteller Arasında Dinginlik ve Uzaklık Hissi
Sonraki İçerikPamukkale Turizm: Bir Otobüs Yolculuğu Deneyimi
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz