Okyanus ötesinin Aztek ve Mayalara uzanan köklü tarihini, renkli kültürünü ve dünya mutfakları arasında apayrı bir yere sahip birbirinden özel lezzetlerini ülkemize taşıyan “Şehrin Meksikalısı”, Nişantaşı şubesini yeniledi. Milli Reasürans Çarşısı içindeki mekanını genişleten ve yeni açık alanlar ekleyen Ranchero, misafirlerini her zaman olduğu gibi en hijyenik ve güvenli koşullarda ağırlamaya devam edecek.

Şehrin Meksikalısı Ranchero

Şehrin Meksikalısı Ranchero

Lezzet tutkunlarını Türkçe karşılığı “gelenekleri kutla” anlamına gelen “Celebra La Tradicion” (Selebra la tradisyon) sloganıyla karşılayan Ranchero, Nişantaşı şubesindeki tadilatı tamamladı. Yenilenen haliyle artık, oldukça geniş bir açık alana sahip olan mekan, misafirlerini, gerçek Meksika yemekleri, egzotik içeçekler ve eşsiz bir ambiyans eşliğinde, mesafe kurallarına uygun biçimde çok daha ferah bir ortamda ağırlayacak.

Ranchero Nişantaşı

Meksikalı & Türk bir ailenin işlettiği Ranchero Restaurant’ın yenilenen Nişantaşı şubesi dışında İstanbul’da Suadiye ve Watergarden Avm ile Ankara Maidan şubeleri bulunuyor. “Şehrin Meksikalısı”, sahip olduğu özel ambiyansı kadar, tamamen orijinal tariflerine sadık kalarak hazırlanan geleneksel yiyecek & içecek menüsüyle de farklı bir lezzet deneyimi sunuyor.

Meksika Restaurantı Ranchero

Booking.com
Önceki İçerikThe Museum Hotel Antakya: 2300 Yıllık Bir Tarihin İçinde Konaklamaya Ne Dersiniz?
Sonraki İçerikOrman Yangınları Bölgeye Giden Turist Sayısını Nasıl Etkiledi?
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz