Seyahat etmeyi seviyor ama bunun yanında seyahat ederken nefis manzaralar, heyecan verici mekanlar, eşsiz görüntüler de yanında konfor ve lüks kavramıyla dikkatinizi çekiyorsa sosyal medyada yer alan ve Lüks ve Konfor Dolu Seyahat Fenomenleri ‘ni hemen şimdi takibe alın. Alın ki, bir yerlerden ilham dolu esintiler başlasın!

Lüks ve Konfor Dolu Seyahat Fenomenleri

1pierreschuester

Pierre, 30 yaşına basmak üzere.. 30 yaşına gelmeden daha çok yer gezme planını daha iyi yerlerde olmakla değiştirmiş ve belki de bir Fransız olmasının etkisiyle stil sahibi bir seyahat fenomeni olarak nefis kareler yakalıyor. Hem de inanır mısınız bizim alıştıklarımıza inat gibi yüzbinlerce falan takipçisi olmadan hem iyi kazanıyor hem de keyif dolu seyahat ediyor.

Nitelik nicelik meselesi diyelim..

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Exploring the world 🌎 (@pierreschuester)’in paylaştığı bir gönderi ()

2 saltyluxe

Bu nefis hesabın sahibi ise Sarah. Sarah’ın instagram sayfasına girdiğinizde gerçekten bir konforlu ve lüks seyahat için gereken neredeyse bütün karelerin çekildiğini hissedeceksiniz.

Sarah’ın fotoğraf mekanı olarak kullandığı harika plajlar, tropik adalar, lüks tatil yerleri öylesine şahane ki, resimleri gördükten sonra, insana gerçekten orada olmak için bir şeyler yapma isteği doğuruyor! Evet evet tahmin ettiğiniz gibi! Sarah da Pierre’den iyi olsa da nicelik ve nitelik sorunu yaşıyor 🙂

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Sarah✨ T R A V E L & V I B E S (@saltyluxe)’in paylaştığı bir gönderi ()

3 leaguetravels

Nefis bir çift var sırada. Zach ve Tara.. Moda ve tasarım üzerine fotoğraflar videolar çekerken bunu seyahate de dönüştürüp olağanüstü bir keyif dünyası haline getirmişler. Çekimler gerçekten olağanüstü ve paylaşımlar çok kaliteli. Dünyanın her tarafında kendi işlerini yapıp bir de konfor ve lüks üzerine seyahat paylaşımları yapıyorlar. Takipte kalınacak kadar harikalar!

Nitelik ve nicelik mi? Evet evet çok sorunlu Zach ve Tara da! Takipçi sayıları bizimkilere(!) göre öyle az ki..

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Zach + Tara Brose (@leaguetravels)’in paylaştığı bir gönderi ()

4 zeebalife

Claudia Padgett ya da instagram ismiyle zee ba life hem bir eş hem bir anne bunların üzerine de vegan bir hayat tarzı yaşayan nefis keyifli bir kadın. Tabii ki bir de harika instagram hesabına sahip. Hatta bizim en değer verdiğimiz şey(!) olan takipçi sayısı diğerlerinden bir “tık” fazla! Yani çok başarılı anlayacağınız..

Claudia’nın da resimleri, gezdiği yerler ve konforu yansıttığı fotoğrafları nefis. Takip edilmesi gereken değerlerden..

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

CLAUDIA PADGETT (@zeebalife)’in paylaştığı bir gönderi ()

Booking.com
Önceki İçerikThe North Face Summit Series Antartika’da Test Edildi
Sonraki İçerikGreg Mortimer ile Antartika Turu
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz