Her alana el atan akıllı telefon uygulamaları seyahat uygulamaları ile de ön plana çıkıyorlar. Seyahat uygulamaları arasında son gözdelerden biri de daha tematik bir konuda.

Seyahat Uygulamaları En Yakın Spa Merkezi Nerede?

En yakın spa nerede diye düşündünüz mü hiç? Artık düşünmenize pek gerek yok çünkü yorgunluğunuzu atabileceğiniz bütün alternatifleri barındıran bir çözüm var.

Uzun planlamalardan sonra veya birden yani “paldır küldür” diye tanımlayacağınız şekilde bir seyahate çıktığınızı düşünün. Daha seyahate çıkmadan yorgun ve dinlenmemiş olabilir, günlük hayatın tüm sıkıntılarını yanınızda taşıyor olabilirsiniz. Ya da uçak yolculuğunuz havaalanına gidiş ve gelişler de dahil olmak üzere tahmin ettiğinizden çok daha fazla zaman almış olabilir. Ama artık geldiniz ve dinlenmeniz gerek. Bir zaman boşluğunuz var ve biraz masaj, dinlence ve sıcak bir ortam arıyorsunuz. Böylesi bir durumda ilk bakacağınız yer tabii ki kaldığınız otel olacaktır. Otelinizin böyle bir hizmeti varsa pek probleminiz yok sayılır. Ama ya yoksa? “En yakın spa merkezi nerede olabilir?” diye fazla araştırmaya gerek yok. Çözüm yine internette!

seyahat uygulamaları

www.spafinder.com adresi size en yakın spa merkezlerini bulmak için yardımcı olacaktır. Farklı özelliklerde birçok hizmetin nerede sunulduğu ve diğer tüm detaylarla rezervasyonunuza kadar bu site üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Kaldığınız otelde spa hizmeti varsa bile alternatifler için bakmanızda fayda olduğunu düşünüyorum.

seyahat uygulamaları

Booking.com
Önceki İçerikTürkiye’nin En Şık Havayolu: Güleryüzlü ve Samimi Atlas Global Kabin Personeli
Sonraki İçerikW İstanbul Hotel: İstanbul Otelleri Arasında Farklı Bir Yeri Var
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz