Bütün dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle ülkeler önlem üzerine önlem açıklıyor.

Ülkemizde de  İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelgeyle birlikte koronavirüs nedeniyle 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olanlara sokağa çıkma yasağı kararı geldi. Bu kararla birlikte Türk Hava Yolları (THY), genelgede belirtilen yaş grubunda olan yolcuları uçuşlarına kabul etmeyeceklerini açıkladı.

Konuyla ilgili olarak THY Basın Müşaviri Yahya Üstün twitter hesabından yaptığı açıklamada, “65 yaş ve  üstü yolcularımız, Siz bizim için çok değerlisiniz. Sizin tecrübelerinizden çıkaracağımız daha çok ders var. Onları bizimle paylaşabilmeniz için bu süreç sonuna kadar evde kalmanızı arzuluyoruz. O nedenle sizlerle uçuşumuza kısa bir ara veriyoruz” dedi.

Booking.com
Önceki İçerikAdım Adım Beyrut Turu Yapmak İsteyenler Mutlaka Dinlesin!
Sonraki İçerikKoronavirüs Nedeniyle Uçuşa Durdurulan Ülkeler Listesi
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz