PAYLAŞ

Bir zamanların en ideal ulaşım aracı olan tren yolculuklarını seyahat dünyası içerisine almak ve Avrupa’da bulunan büyük demiryolları ağlarını verimli bir şekilde pazarlamak için harika çalışmalar var.

Tabii ki herşey turist ve turizm geliri için yapılıyor. Ama yine de değerlendirilebilen tüm eski saydığımız ancak kullanılabilir değerler farklı amaçlar için bile olsa iyi kullanılıyor.

Farklı heyecanlar ve seyahatlerine farklılık katmak isteyenlere lüx bir tren yolculuğu önerim var. Danube Express ile Avrupa.

danube express1istanbul prag danube

Tren ile Seyahat Yeniden Gözde

Orta ve Batı Avrupa kentlerini gezen, Avrupa coğrafyasının kırsal bölümlerini yolcularına sunan Danube Express, 6 ayrı rotada 10 ülkeyi programına almış.

Çeşitli rotalarda, şehirlerdeki otel konaklamaları da dahil olmak üzere tatil paketleri bulunan Danube Express, aynı zamanda 50’li yıllardan kalma vagonlarının orjinal mobilyalar ve ekipmanlarla restore edilerek hizmet vermesi sağlanmış güzel bir tren.

Farklı bir tatil anlayışında, ülkeden ülkeye giderken tarihi bir konfor ister ve bu ortamda tatilinizi gerçekleştirip, tren ile seyahat etmek isterseniz, Danube Express paketlerini incelemenizi öneririm.

Danube Express.Danube-Express3

Booking.com

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here