PAYLAŞ

Türk havayolları, yolculuklarda tercih nedeni olabilecek hizmet konularında bir çok olumlu özelliğe sahip.

Devlet havayolları kimliği taşımasından dolayı herkesin üzerinde hak iddia etmesi nedeniyle en çok eleştirilen kurumlardan biri. Ama şunu kabul etmek gerekir ki, uluslararası alanda son yıllarda imaj başta olmak üzere hizmet konularında da büyük bir atak yapıp değerli bir kurum haline geldi.

Bu nedenle anlamsız detaylardan kafamızı kaldırıp güzel işlere bakmamız gerekiyor.

Türk Hava Yolları 2012 itibariyle 5 kıtada 91 ülkedeki 204 destinasyona uçması nedeniyle seyahat edenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Doğru zamanlar ve iyi planlamalarla ucuz bilet konusunda da kimi avantajlar sağlamak mümkün.

Türk Hava Yolları ile uzun bir uçuş yaptığımızda detaylı bir değerlendirme sunarım. Ancak Türk hava yollarına şimdi yer vermemin sebebi son reklam filmi ile ilgili. Sosyal medyada bazıları reklam filmini yere göğe sığdıramazken, bazıları da yerden yere vuruyor. Eleştirilerin büyük kısmı İstiklal marşının reklamlar da kullanılıp kullanılmayacağı veya ne kadar etik olup olmadığı ile ilgili.

Dünyada belki de yegane uluslararası markamız olma durumu bulunan ulusal havayolumuzun, gittiğim birçok ülkede apronda logosunu taşıyan bir uçak gördüğümde içimi kaplayan güzel his için bile istiklal marşını kullanmasına “olur” veriyorum.

Ayrıca söyler misiniz, İstiklal marşımızın bu kadar güzel çalındığını duydunuz mu hiç?

Onu bunu boşverin artık. Türk Hava Yolları doğru yaptı.

kesfet.tv olarak, dünyanın çeşitli noktalarının güzelliğini yerel çalgılarla, gezginlere duygu vererek, ülkeleri keşfetmek isteyenlere ulusal havayolumuz ile gidileceğini haykıran ve gerçekten istiklal marşımızın ne kadar güzel olduğunu bir kez daha hatırlatan Türk Hava Yolları‘na teşekkür ederim.

Buyurun bir kez daha…

Booking.com

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here