Türk Hava Yolları artık Mauritius ve Madagaskar’a da uçuyor! THY’nin Mauritius ve Madagaskar uçuş noktaları ile Afrika’da uçtuğu nokta sayısı 48’e, ülke sayısı ise 31’e yükseldi.

Türk Hava Yolları ile 113 Ülke

Dünyanın en fazla ülkesine uçan hava yolu şirketi ünvanı taşıyan Türk Hava Yolları, başlattığı iki yeni seferle iki yeni ülkeyi daha uçuş ağına ekleyerek, uçtuğu ülke sayısını 113’e yükseltti. Mauritius’un Port Louis şehrini 281, Madagaskar’ın Antananarivo şehrini ise 282. nokta olarak uçuş ağına bağlayan THY, böylece Afrika’da en fazla noktaya uçan havayolu şirketi konumuna geldi.

Mauritius’ta neler yapılır diye sorarsanız, Mauritius’ta yapılacak şeyler yazımıza göz atmanızda fayda var.Buradan okuyabilirsiniz.

Türk Hava Yolları

Madagaskar ve Mauritius seferlerine ait tarifeli uçuş saatleri şöyle;

Günler
Kalkış
Varış
Salı, Perşembe, Cumartesi ve
IST
01:10
MRU
12:55
Salı, Perşembe, Cumartesi ve
MRU
14:10
TNR
15:00
Salı, Perşembe, Cumartesi ve
TNR
16:30
MRU
19:20
Salı, Perşembe, Cumartesi ve
MRU
20:35
IST
04:15

 

Not: Aman saatlerin lokal olduğunu unutmayın!

Booking.com
Önceki İçerikABD Vizesi: Abd Vizesi Almak İçin Sosyal Medya Hesabınız İncelenebilir!
Sonraki İçerikWorld Tourism Forum ve Seyahat Blogları
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz