Amerika kıtasının en büyük elektronik müzik festivali Ultra Europe Müzik Festivali, bu yıl Avrupa’da dördüncü senesini kutlayacak.

Ultra Europe Müzik Festivali

Ultra Europe 14 – 20 Temmuz tarihlerinde düzenlenen Hırvatistan Müzik haftasının içerisinde Hırvatistan’ın Split şehrinde düzenlenecek olan festivalin tarihleri 15-17 Temmuz . Ultra Europe müzik festivalinin biletleri de satışa çıktı.

ultra europe müzik festivali

Festivalin resmi seyahat acentası Rapsody Travel ile irtibata geçebilir veya Ultra Europe web sitesinden kendiniz için detayları alabilrsiniz.

“Ultra Europe Music Festival” sırasında sadece inanılmaz bir şölen ile elektronik müziğe değil, deniz-kum-güneş üçlüsüne de doyacağınızı bilmeniz gerekiyor!

Yakınlarda eğlenceli bir tatil arayanlara veya planları arasında “Ultra Müzik Festivalinde olmak” olanlara şimdiden hazırlıklarını yapmalarını tavsiye ediyorum.

ultra europe müzik festivaliultra europe müzik festivali

Booking.com
Önceki İçerikW İstanbul Hotel: İstanbul Otelleri Arasında Farklı Bir Yeri Var
Sonraki İçerikTürk Tatilciler Konaklamaya Ne Kadar Harcadı?
Turizmci, gezgin, seyahat yazarı, hikaye anlatıcısı, tur lideri, kesfet.tv kurucusu ve hayalleri bitmeyen biri.. Profesyonel iş yaşamını çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik yaparak sürdürürken, yıllardır devam ettiği yazılarına "seyahat kültürü"nü ana konu yapıyor. Halen gezi rehberi, seyahat notları, yolculuk ipuçları ve yaşam kültürü ile güncel gezi rehberi kesfet.tv kurucu editörü olarak keşfetmeye ve anlatmaya devam ediyor. Dünyanın çeşitli coğrafyalarını, beraber gezdiği yol dostlarına anlatıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz