Hani “doğuştan şanslı şehirler” diyorum ya bazen! İşte bunlardan biri de Venedik. Doğanın verdiklerini tarih ve kültürle birleştiren ve istenildiğinde olağanüstü bir masal diyarı haline gelebilen Venedik, otelleriyle de dikkat çekici. Bu nedenle en iyi yurtdışı butik oteller konumuz bu defa Venedik‘te bir otel Al Ponte Mocenigo.

En İyi Yurtdışı Butik Oteller Arasında Bir Venedikli

San Stae Kilisesinin arkasında ve ünlü Rialto köprüsüne yürüyüş mesafesinde bulunan butik otel, Venedik’in kalbinde olmasına rağmen sakinliğini koruyabilen bir bölgede.

en iyi butik oteller

Sadece 10 odası bulunan otelde, verilen kaliteli hizmet ve servis ile enfes konumu dolayısıyla yer bulmak oldukça sıkıntılı. Önceden rezervasyon yapmak gerekiyor. Zaten yer olsa bile öyle yapın çünkü kapı müşterisi olarak giderseniz muhtemelen Al Ponte Mocenigo’da hem doluluk hem de fiyatların yüksekliği dolayısıyla kalamayabilirsiniz.

Al Ponte Mocenigo’da rezervasyon yapmak için buradan fiyat ve dönemlere bakabilirsiniz.

en iyi butik oteller venedik

Al Ponte Mocenigo, bohem havasının yanında İtalyan kokan detayları, nefis küçük balkonları ve bahçesi ile kalabalık otel ortamlarında konaklamak istemeyenler için harika bir kaçış adresi. Odaların hepsi birbirinden renk ve görünüş olarak farklı olsa da tamamı aynı tarzı yansıtıyor.

butik oteller

butik oteller

Sütunlarla çevrili olan avlu şeklindeki bahçesi en sevimli yerlerinden. Bu özel mekan, kahvaltı etmek veya birşeyler yudumlayarak gün boyu Venedik’te geçirdiğiniz yorgunluğunuzu atmak için eşsiz bir köşe.

Al Ponte Mocenigo aslında 2 yıldızlı bir tesis. Bu nedenle ücret-kalite&servis orantısı açısından oldukça iddialı.

Otelin iletişim bilgileri şöyle :

S. Croce 2063, 30135 Venedik

Tel. +39.041.5244797

butik oteller

BİR YORUM BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin..
Buraya adınızı girin..